Kultūras ziņas

11

Tā skanēja Mērsraga svētki!

Vasarai strauji ritot, kalendārā ar sarkanu apvilkts, pienāca 10. augusts. Tā ir diena, kad Mērsragā virmo svētku sajūta un svētki ir ik vienam, kas sevi sauc par mērsradznieku.

Svinam - Mērsraga novada svētkus
Mazos priecēt ieradās Supermeitenes no Sapņustudijas un košie pūķīši no aģentūras Parsteigumu karuselis. Bez robežām varēja zīmēt uz asfalta kopā ar Sandiju, izbraukt ar elektromobiļiem vai bezbailīgi doties izjādē ar zirgiem. Tas viss bija sarūpēts mazajiem pasākuma dalībniekiem.
Kā ierasts šajos svētkos visi gaidīja svētku gājienu, kurā dalībnieki Tukuma pūtēju orķestra vadībā devās uz brīvdabas estrādi "Jēgerleja". Tur tika sveikti sakoptāko sētu un uzņēmumu īpašnieki. Lielais ziedu klēpis , liecināja par to, ka mērsradznieki šķiet bijušu vienisprātis - Gada mērsradznieka tituls pienācās un to arī saņēma - Aija Kaļiņičenko! 
Sveicieni Aijai
Bet tad ,kā zibens no skaidrām debesīm telefonā saņemu sms no grupas " Baritoni". Viņi nebūšot, viņiem "čēpē" utt.
Koncerts rit uz priekšu un risinājums ir jāatrod par katru cenu un tajā brīdī saslēdzās viss kopā - labākie kolēģi un mūziķi, DJ un menedžeri un kā ar kosmosa ātrumu, pie mums nonāca Miks Dukurs.
Neizsakāmu paldies saku - Mārtiņam Ruskim un viņa grupai, Mikam Dukuram , kas atcēla brīvdienas lai iepriecinātu mūs, DJ Shadows aizpildīja pauzītes un dejas placis ne brīdi nepalika tukšs, grupai A-Europa un protams apskaņotājam Agnim Vicinskim un viņa komandai.
Un viss turpinājās - mūziķi uzstājās, cilvēki dejoja un baudīja koncertu, bet iestājoties tumsai, vēl nebijušu šovu mums visiem dāvāja grupa A-EUROPA. 
Paldies visiem, kas piedalījās svētku tapšanā, kas saprata, kas atbalstīja. Paldies Jums!
Ieva Oboleviča