Kultūras ziņas

29

Aizvadīti Jūras svētki Mērsragā!

Ar cerībām uz lielo zvejas lomu Mērsraga kanālā un sportiskām aktivitātēm Mērsraga vidusskolas teritorijā aizsākās vieni no vasaras vērienīgākajiem svētkiem Mērsragā – Jūras svētki! Visas dienas garumā ik viens varēja atrast sev ko sirdij tuvu!

Mazajiem prieku sagādāja atrakcijas un izjādes ar zirgiem brīvdabas estrādes “Jēgerleja” teritorijā un krāšņās muzikālās izrādes, ko sarūpēja koncert aģentūrā “BRAVISIMO” un “Pārsteiguma tēli”. Ostas teritorijā pēc zvejnieku godināšanas arī pārējie varēja kāpt uz kuģa “Amanda” klāja, lai izbaudītu plašos jūras ūdeņus. Izsalkušos laipni gaidīja kafejnīcā “Kreses”, kurā varēja baudīt dažādas zivju veltes visas dienas garumā, bet tie kas radoši vēlējās darboties varēja doties uz Mērsraga informācijas centru, kur katrs pats varēja izveidot savu “laimes” zivtiņu.

 Kad saule spoži jau rotājās debesīs, Mērsraga piekrastes ļaudis sveikt bija ieradies Jūras valdnieks ar daiļajām nārām. Viņa mērķis bija nolūkot sev sievu, bet satiekot mūžam jauno Trīni, saprata, kad ar vēlmēm jābūt uzmanīgam . Aprunājoties ar Mērsraga novada priekšsēdētāju Robertu Šiliņu un nobaudot gardo zivju zupu, Jūras valdnieks no visiem atvadījās līdz nākamajam gadam.

Kad diena griezās uz otru pusi , brīvdabas estrādē “Jēgerleja” sākas vakara programma ar tādiem māksliniekiem kā – Kaspars Markševics, grupa DAKOTA un REIKS. Balli spēlēja grupa “Stabu ielas muzikanti”.

Jūras svētki izdevās godam un paldies vēlos teikt visiem, kas palīdzēja – Mērsraga novada pašvaldībai, Robertam, Agnesei, Madari, Valdai, Ritmai, Sabīnei, Guntim, Sergejam, Jānim K., Jānim Ķ, Amandai, Klintai, Alisei, Inesei un kafejnīcas “Kreses” meitenēm, apskaņotājam Agnim un viņa komandai. PALDIES!

Raimonda Rāta fotogrāfijas no 2019.gada Jūras svētkiem ŠEIT>>

Mērsraga Tautas nama vadītāja

Ieva Oboleviča