Kultūras ziņas

3

Bērnu aizsardzības diena Mērsragā!

1. jūnijs , kad visā pasaulē atzīmē un svin Bērnu aizsardzības dienu, arī Mērsragā šie svētki atklāja vasaras sezonu un atdzīvināja tradīciju - sveicām mūsu pulkā mazos mērsradzniekus.

Šogad tie bija 5 bērniņi, kurus vecāki bija pieteikuši un kuri bija dzimuši laika posmā no 01.01.2018-01.06.2019. Mazuļus sēdinājām lielajā prinču un princeses krēslā, klausījāmies koncertu kurā piedalījās PII "Dārta" ansamblis un MMS meitenes ( vad. Inese Ozollapa), TDK "Pastaliņas" (vad. Sarmite Laure ) , košā popgrupa "Spārni" (vad. Aija Barovska ), varavīksnes uzburt palīdzēja Sandija Štreinerte un Gunta Fībiga. Lielas ovācijas un bērniem prieku radīja DJ Mārtiņš un burbuļu šova ballīte. Paldies saku - Agnesei Kreicbergai, Jānim Kaļiņičenko, Valdai Zvirgzdiņai, Aijai Štreinertei- Roļai. Paldies!

Ieva Obolēviča

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma