Kultūras ziņas

7

Baltā galdauta svētki Upesgrīvā

4.maija pēcpusdienā Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi viesojās Upesgrīvas Saieta namā, lai ar saviem priekšnesumiem priecētu vietējos iedzīvotājus Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā.

Šis 4. maija koncerts Upesgrīvā notiek jau otro reizi, un, tas jau būs kļuvis par tradīciju. Bērni no sirds muzicēja un izpelnījās klausītāju aplausus un pavasara ziedus. Paldies pedagogiem, kas sagatavoja bērnus- Inesei Ozollapai, Andrejam Zemturim, Jutai Frēlihai un Ingunai Grīnvaldei! Koncertā pārliecinoši skanēja Ērika Lāča, Roberta Rožkalna un Lauras Rolandas Indruškevičas flautas. Klausītājiem ļoti patika smaidīgie ģitāristi- Madara Reinholde. Mikus Šarovs un Alekss Aleksejs Afoņins, kuri atskaņoja patiešām priecīgas melodijas! Uzstājās arī pianisti, muzicējot gan pa vienam , gan ansamblī. Vienmēr nopietnā 5.klases audzēkne Elēna Kniploka, kura ar J.S.Baha Prelūdiju Do atklāja šo jauko koncertiņu. Līga Annija Indruškeviča uzstājās gan viena, gan kopā ar Klāvu Danielu Anstrautu klavieru duetā, kas nepavisam nav viegli. Vēl koncertā uzstājās pianiste Loreta Gūtšmite, kura ir bijusī mērsradzniece un arī mācījusies Mērsraga MMS, bet tagad dzīvo un mācās Tukumā.

Un, kāds gan būtu koncerts, ja tajā nepiedalītos arī mūsu fantastiskie dziedātāji Marta Dakstiņa un Rebeka Balode? Ja sliktais pavasara vīruss nebūtu pieveicis vēl citus dziedātājus, arī viņi būtu atbraukuši!

Pēc koncerta visi kopā sēdējām pie balti klāta galda un baudījām cienastus, kurus bija sagādājuši vietējie iedzīvotāji.

Visiem kopā mums bija ļoti jauka svētku diena!

 

 

Inguna Grīnvalde, klavierspēles skolotāja.

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma