Kultūras ziņas

7

4.maija svētki Mērsragā

4. maijā rīts, katram no mums sākās ar dažādām emocijām. Kādam tas bija sportisks rīta cēliens, citam pārdzīvojums par netipiskajiem laika apstākļiem, bet man tas bija rīts, kas lika aizdomāties par to, cik skaistā zemē mēs dzīvojam, starp ļoti daudziem labiem, talantīgiem un izpalīdzīgiem cilvēkiem, kas spēj darīt brīnumainas lietas.

Kad devos uz Tautas namu, lai sagatavotu pēdējās lietas pirms koncerta, atverot durvis , man pretī atskanēja skaista balss, kas izdziedāja tik ļoti visiem pazīstamo dziesmu ar tik patiesiem vārdiem: “Viss nāk un aiziet tālumā, un sākas viss no gala!”. Un taisnība vien ir, pirms 29 gadiem, Augstākās padomes 138 vīri lēma mūs nākotni, ko nu jau saucam par Mūs vēsturi un atzīmējam to ik gadu, bet tagad laiks mums ir pieņemt lēmumus, kas ļautu saglabāt visu labo, kas mums ir un ar gudrību un drosmi stāties pretī grūtībām, kas šķērso mūsu dzīves ceļus. Ne velti saka , kad smaids rada smaidu, prieks rada prieku un naids vairo naidu. Lēmumi ir jāpieņem katram pašām.
4.maija koncerts, kā allaž vairoja pozitīvas emocijas un par visiem kolektīviem saņēmu labus vārdus un laba vēlējumus turpmākā darbībā. Paldies saku Silvai Štreinertei un deju kopai “Silva”, Aijai Barovskai un popgrupai “Spārni” un Mērsraga jauktajam korim “Pa vējam”, Sarmītei Laurei un TDK “Trejdeksnis” un TDK “Paisums”, Sandijai Štreinertei un Aijai Štreinertei – Roļai par radošajām darbnīcām, koncertmeistarei Vinetai Melderei, dzejniecei Dacei Sadakai, Jānim Kaļiņičenko un Valdai Zvirgzdiņai.

 

Mērsraga Tautas nama vadītāja

Ieva Oboleviča

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma