Kultūras ziņas

2

Jums no mums – “Pifs un viņa draugi”

Ir atkal pienācis marts un skaistais pavasara laiks. Un, kā jau katrs gads, arī šis nebija izņēmums, tāpēc, nu jau tradicionāli, mūsu amatierteātris “Etīde” bija sagatavojis Jums kādu pārsteigumu izrādes izskatā.

Pirmo reizi savā repertuārā iekļāvām izrādi, kas paredzēta ģimenēm ar bērniem. Šogad Jūsu priekam bijām sagatavojuši izrādi “Pifs un viņa draugi”. Kuplais apmeklētāju skaits bija lielākā Jūsu pateicība mums par ieguldīto darbu. Lai bērniem pēc izrādes atmiņā paliktu ne tikai redzētais, bet arī baudītais, teātris bija sagādājis vēl vienu raibu pārsteigumu – pār mums nolija krāsaino balonu lietus! Līksmība, jautrība un smiekli nebeidzās līdz pat brīdim, kad bija jau jādodas mājup.

Paldies Jums, mūsu uzticamie skatītāji, atbalstītāji un, protams, arī kritiķi! Paldies vēlos teikt visa teātra sastāva vārdā arī tiem jaukajiem cilvēkiem, bez kuriem izrāde nebūtu bijusi tieši tāda, kāda tā bija! Tātad, paldies – Uldim Krūkliņam, Anitai Bulei, Inesei Ozollapai, pirmsskolas izglītības iestādei “Dārta”, Sandijai Štreinertei, un paldies arī manam amatierteātra “Etīde” kolektīvam!

Paga, bet ir vēl viens īpašs paldies mūsu skolniecēm – aktrisēm, kas tēloja kaķītes! Jā, tās bija Rebeka Strautmane un Marta Mišele Ķevle!

Amatierteātra “Etīde” vadītāja

Edīte Driņķe

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma