Kultūras ziņas

11

Sapņi piepildās.

Jau astoto gadu, Mērsraga Sociālais dienests sadarbojoties ar Mērsraga vidusskolu un šogad arī ar Mērsraga Tautas namu, piepilda sapņus. Labdarības koncerts “Sapņu varavīksne”, kas norisinājās Mērsraga tautas namā 8 .decembrī pulcēja daudz skatītāju un dalībnieku, kas ar saviem priekšnesumiem koncertu padarīja krāsainu un atmodināja skatītāju sirdis un iedvesmoja ticēt sapņiem.

Šī gada labdarības koncerta mērķis bija saziedot naudu bērnu vasaras nometnei. Bērni šajā nometnē iegūst daudz pozitīvu emociju, radoši darbojas un iegūst jaunus draugus. Neviltots prieks un gandarījums valdīja zālē, kad visi uzzinājām ka vakara gaitā tika saziedots – 405 eiro.

Bet, lai koncerts veiksmīgi norisinātos paldies sakām - Mērsraga vidusskolas meiteņu ansamblim “Con Moto”, Deju kolektīvam “Pastaliņas”, Mērsraga vidusskolas deju kolektīviem 1.–2. klasei un 3. – 4. klasei, Mērsraga mūzikas un mākslas skolas pedagogiem Jutai Frēlihai, Ingūnai Grīnvaldei, Andrejam Zemturim un Inesei Ozollapai, kā arī bērniem Kristam Brinkmanim, Laurai Rolandei Indruškevičai, Klāvam Danielam Anstrautam, Līgai Annija Indruškevičai, Mārtiņam Laurim, Loretai Griezei, Annai Krūzei, Mišelai Martai Ķevlei, Elēnai Kniplokai, PII “Dārta” bērniem, deju grupai “Reda”, deju kopai “Silva”, Mērsraga Tautas nama popgrupai, korim  “Pa vējam”, Aijai Barovskai, Vinetai Melderei, Sarmītei Laurei, Jānim Kaļiņičenko, Sandijai štreinertei. Liels paldies par piparkūkām Mērsraga vidusskolas audzēknēm un Lailai Lindei. Paldies Litai Grudkinai un Mērsraga vidusskolas pašpārvaldei par ielūgumu veidošanu un Klintai Brinkmanei, Denīzei Kraučai, Gabriēlai Fībigai un Edvaram Frīdenbergam.  Paldies saka- Gunta Fībiga, Ilze Indruškeviča un Ieva Oboleviča.

 

Mērsraga Tautas nama vadītāja

Ieva Oboleviča

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma