Kultūras ziņas

2

Mācīties nekad nav par vēlu.

Novembra nogalē teātrim “ETĪDE” tautas namā notika pāris vērtīgas mācību stundas teātra aktiermākslā un režijā. 28.novembra pievakarē mūsu kolektīvs tikās ar izcilu personību – Annu Eižvertiņu. Eižvertiņas kundze ir gan teātra “Skatuve” dibinātāja un direktore, gan teātra režisore un pedagoģe, gan Latvijas Kultūras akadēmijas asociēta profesore, gan arī Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere. Un kā viņa pati smej - esot profesore “Emeritus” .

Gaidot vakara nodarbību, kolektīvs bija manāmi uztraucies. Bet nodarbībām sākoties, mēs sapratām, ka esam izcilās un pareizās rokās. Tikām trenēti ar uzmanības noturēšanu, muskuļu vingrināšanu, gan visu to , kas ir vajadzīgs, lai aktieris uz skatuves būtu patiess pret saviem skatītājiem. Noslēdzot mūsu meistarklases vakaru, beidzām ar mūsu pedagoģes iemācītu labestības apli. No sirds priecājamies , ka šī mums bija pirmā mācību stunda, bet ne pēdējā. Mums bija patiess gods tikties un gūt vērtīgu pieredzi no šāda prasīga un zinoša cilvēka. Ar Eižvertiņas kundzi amatierteātris “Etīde” vēl turpinās sadarbību.

PALDIES!!!

 

Mērsraga amatierteātra “Etīde” vadītāja

Edīte Driņķe
FOTO: Mērsraga TN

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma