Kultūras ziņas

2

Mērsraga Rokdarbnieču klubiņam 5 gadi!

Pieci gadi – tas ir maz vai daudz? Tehnikai, protams, tas ir jau daudz, bet cilvēkam pašam – maz.

Kā šodien atceros pirmo tikšanās reizi, kad biju uztraukusies un domāju, vai vispār kāds cilvēks atnāks.

Šie gadi ir paskrējuši ar uzmundrināšanu, slavēšanu, un arī, protams, ar vērtēšanu un pat rāšanos. Kādudien bijusi pacilātības sajūta, dodoties mājās, citā reizē domas par neveiksmīgu tēmas vai materiālu izvēli. Un, protams, ir bijušas arī domas par to, ka nu gan reiz pietiek! Kā jau dzīvē.

Laiku pa laikam kāds mūs pamet, kāds uzrodas, bet mans lieliskais septiņnieks tomēr paliek – Aiga, Anita, Dana, Dzintra, Pārsla, Broņa un Skaidrīte. Saku Jums visām milzīgu paldies par atbalstu un kopā būšanu!

Kā arī lielu paldies saku Aijai Barovskai, Mērsraga Informācijas centram un Mērsraga Bibliotēkai, tāpat arī Tautas namam par pretimnākšanu darbu izstādīšanā.

Paldies arī Laurim Karlsonam, kurš mani vienmēr uzmundrināja, kad gribējās mest plinti krūmos!

Paldies Mērsraga Invalīdu centram par iespēju apgūt zīda apgleznošanu un pērlīšu aušanu stellēs.

Taču vislielākais paldies manai mammai Silvai Štreinertei par to, ka viņa neliedza radoši izpausties man mājas bēniņos bērnībā.! Paldies arī visiem tiem, kuri šo gadu laikā ir atsaukušies uz dažāda veida uzaicinājumiem – gan piedaloties tematiskās izstādēs, gan izdaiļojot kopā ar mums mūsu pašu Mērsragu!

Un pagāja šī diena ar īstu svētku sajūtu. Skatījāmies manis izlolotu ideju – filmu par Mērsraga rokdarbniecēm, pūtām svecītes svētku kliņģerī, varējām kopā apgūt veselus piecus rokdarbu veidus radošajās darbnīcās, saņēmām apsveikumus, dāvanas un ziedus..

Paldies visiem, kas bija kopā ar mums!

Sandija Štreinerte,

Rokdarbnieču klubiņa vadītāja

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma