Kultūras ziņas

13

Vīns ne tikai gar ūsām tecēja…

26.jūlijā, Sabilē norisinājās 20. Sabiles Vīna svētki. Sabiles programma protams bija ļoti plaša, taču Mērsraga amatierteātris “ETĪDE” savu dalību pieteica vienā no šīm dienām.

Un šī diena bija traktoristu- kolhoznieku balle. Nenopietni, lustīgi ar dziesmām un dejām pagāja šis vakars.

 Lai pilnvērtīgi piedalītos šajā gājienā, mums  noteikti bija vajadzīgs traktors. “ETĪDĒM” tā nebija problēma. Lepni sēdāmies un braucām ar traktoru - T40. Bija mums arī slaucējas, akordeons un protams paša kolhoza nosaukums. Mēs pārstāvējām kā “ E-99 s pļusom”. Kā jau kārtīgām slaucējām mums bija arī savs priekšnesums- dziesma. Uzlaidām gan jautras “ častuškas”, gan “Traktorista romantiku”.

Emocijas ko guvām gan ejot gājienā, gan uzstājoties mūs uzlādēja ilgam laikam. Šis brauciens bija ne tikai uzstāšanās, bet jauka satikšanās gan ar Sabiles interesanto kolektīvu, gan pieredzes apmaiņa tiekoties ar citiem kolektīviem.

Lielu paldies gribam teikt Gunta Dvorecka brālim par superīgo un neatkārtojami foršo traktoru, mūsu šoferītim Aldim par pacietību vedot šos trakos uz un no Sabiles, un paldies visam manam kolektīvam ka bijām un esam vienoti un atraktīvi! Jūs man esat lieliski!!!

Amatierteātra “ETĪDE” vadītāja

Edīte Driņķe.