Kultūras ziņas

25

“Izgaismo Latviju! “ – Mērsragā

21.jūnijā, kad Latvijā tika atzīmēti Vasaras saulgrieži, visās Latvijas pierobežas pašvaldībās tika iedegti ugunskuri, par godu Latvijas simtgadei un tā ietvaros izveidotajam fondam “1836 “ kas simbolizē visas Latvijas robežas garumu.

Gar visu robežu pulcējās 1836 brīvprātīgie, kas katrs no sava punkta vienlaicīgi nogāja 1km, tā tika realizēts nebijis projekts, mēs apgājām apkārt Latvijai un tās robežu izgaismojām ar ugunskuriem. Tūkstošiem cilvēki, spītējot lietum un vējam, pulcējās  izdziedot Latvijas spēka dziesmas  un noslēgumā  plkst.22.00 kopīgi visā Latvijā izdziedāja Latvijas valsts himnu. Koncertā mūs priecēja vijolnieks Edgars Ziņģe, Dace Sadaka, ansamblis “Cantabile”, Aija un Jānis. Saku paldies visiem, kas piedalījās pasākuma tapšanā un pasākuma apmeklētājiem.

Mērsraga tautas nama vadītāja

Ieva Oboleviča

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma