Kultūras ziņas

6

Paldies ir vienīgā valūta pasaulē, kas nav vēl zaudējusi kursu

Paldies ir vienīgā valūta pasaulē, kas nav vēl zaudējusi kursu - tā teicis Jānis Jaunsudrabiņš. Un paldies grib teikt arī Mērsraga Tautas nama amatierteātra "Etīde" vadītāja Edīte Driņķe.

Vārdam PALDIES piemīt visuma enerģija. Šo vārdu sakot, var pat izmainīt dzīvi un sagriezt kādam pasauli otrādāk.

Šoreiz pasaulīti atstāsim savā vietā, bet amatierteātris ‘’Etīde’’ vēlas pateikt sirsnīgu PALDIES daudziem jo daudziem, kas mūsu izrādi ‘’Viss kaimiņu dēļ’’ padarīja krāšņāku, krāsaināku un bagātāku.

Lai izveidotu izrādi patīkamu un baudāmu skatītājiem, mums daudz nācās lūgt palīdzību mūsu pagasta iedzīvotājiem. Viņu nesavtīgā attieksme ļāva izveidot atbilstošu tā laika skatuves tēlu ar kumodēm,  izšūtiem dvieļiem un lina galdautiem,  krāšņu video materiālu ar seno labo žigulīti. Ar mūsu teātra draugu palīdzību bija iespēja tikt arī pie tādiem rekvizītiem kā zārka, foto piederumiem, nestuvēm utt. ,kā arī pirmizrādes laikā veidot stūrīti ar interesantiem rekvizītiem.

Arī čaklās šuvējas rokas nepalika nepamanītas, jo bez tām nebūtu Paulīnes skaistās ‘’mirstamkleitas’’.  Bet tagad  lielum lielais PALDIES: Uldim Karlovam-Karlovskim, Laurai Elizabetei Ķiršakmenei, Aigai Smilgainei, Jānim Kaļiņičenko, Ugāles k/n un personīgi Ivetai Petei, Sergejam Kurinojam, Mērsraga pašvaldībai, Mērsraga bērnudārzam, Zanei Rašmanei, Silvai Štreinertei, Uldim Krūkliņam, Mērsraga muzejam - personīgi Gunāram Ozolam, “Mūrnieku” mājām, veikalam “IK Atvasīte”, Raitim Neilandam, Aivaram Puzānovam, Sergetai Zeltītei, Štreinertei Minnai, Ingai Dzērvei un Aldim Lormanim.

Bet, ja kādu esam piemirsuši pieminēt, atvainojamies...
Lielo PALDIES sakām visiem, kas mūs atbalstīja!!!!

 

Mērsraga amatierteātra

vadītāja- Edīte Driņķe.

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma