Kultūras ziņas

16

Amatierteātra "Etīde" kolektīvs pēc teātru skates - "Esam novērtēti!"

Mērsraga amatierteātris ‘’ETĪDE’’ šogad ļoti cītīgi un nenogurstoši strādāja pie izrādes ‘’Viss kaimiņu dēļ’’, kura scenārijs veidots pēc V.Belševicas stāsta ‘’Tās dullās Paulīnes dēļ’’ motīviem.

Šo izrādi esam izrādījuši gan pašu mājās Mērsragā, gan esam pabijuši arī viesizrādēs.

Viesizrādes jau lēnām bij’ izrādītas, kad pavīdēja doma un iespēja apmeklēt Talsu amatierteātra skati. Šī doma aizķērās un mēs lēnām to pieņēmām. Gatavošanās skatei izvērtās par smagu darbu visai komandai. Kā jau zināms smags darbs atmaksājas un sestdien 12.maijā mēs ‘’ETĪDES’’ skates startam bijām gatavi.

Emociju gamma bij’ visdažādākā, taču es zinu, ka mana komanda ir vislabākā un es varu uz viņiem paļauties visus 100%. Izrādi nospēlējām godam. Bet atkal neliels uztraukums-jāgaida rezultāti… Taču, lai kādi būtu rezultāti mēs zinām, ka esam labākie un zinām ko varam!

Svētdien vakarā paziņo rezultātus un esam ieguvuši godpilno lll pakāpi! Esam lepni par šo rezultātu!

Paldies visiem kas mūs atbalstīja! Paldies Jānim Bētiņam par izpalīdzēšanu un labo sirdi, arī tiem, kuri neatlaidīgi par mums turēja īkšķus! Paldies šoferītim Aldim, apskaņotājam Jānim, Vandzenes tautas namam par rekvizītiem, Mērsraga novada  domei par transportu!!!

No visa ‘’ETĪDES’’ kolektīva - PALDIES!!!

Edīte Driņķe

Mērsraga Tautas nama amatierteātra kolektīva vadītāja 

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma