Kultūras ziņas

14

Ģimenes dienas koncerts izskanējis

Kad dabā viss sācis zaļot un, saulei sildot, koši dzeltenas sāk plaukt narcises, Mērsraga Tautas namā tika svinēti gada sirsnīgākie svētki - Ģimenes diena.

Koncertā savas mammas un tētus, vecmāmiņas un vectētiņus priecēja Mērsraga vidusskolas skolēni, Mērsraga Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi, PII “Dārta” dziedātāji un dejotāji, kā arī Mērsraga Tautas nama tautisko deju kolektīvs, ko vada Sarmīte Laure un Mērsraga vidusskolas pedagogu un vecāku vokālais ansamblis.

Katram no mums sava ģimene ir pati labākā un mīļākā: mamma, kas  mūs mīl un lolo, tētis –kura kukuragā var justies visdrošāk, un kur vēl māsas un brāļi, ar kuriem darītas gan blēņas, gan kopīgas sarunas līdz vēlai naktij pavadītas. Un, kad braucam pie vecmāmiņas un vectētiņa, tad tur mūs sagaida gardā pankūku smarža ar zemeņu ievārījumu, un vectētiņš, kura stāsti ir interesanti un joku pilni.

Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu, bērniem par izturību un centību, paldies pasākuma apskaņotājam Jānim, kā arī pasākuma vadītājām Alisei Obolevičai un Kristai Dārziņai.

 

 

Mērsraga Tautas nama vadītāja

Ieva Oboleviča

Twitter

 

Aptaujas

Kurus Mērsraga apskates objektus, apskates vietas Jūs ieteiktu noteikti apmeklēt Mērsraga viesiem?
     Rezultāti » 

Reklāma