Kultūras ziņas

20

Rūķi iededz svētku eglītes Mērsragā

Esat kādreiz taču sastapušies ar īgniem, nīgriem cilvēkiem? Nu, jo sevišķi ar tādiem, kam svētki nu nemaz nepatīk.. Mērsraga Tautas namā eglīšu iedegšanas pasākumā mēs tādu vienu satikām!

Nīgrais Rūķis sabozies, apkāries ar egļu mantiņām, un spuldzītēm bija tas, kas Mērsraga bērniem centās iegalvot, cik svētki ir kaitinoši, cik ļoti uz nerviem krītošs ir bērnu prieks, un cik labi ir iztikt bez dāvanām un svētkiem vispār..

Kopā ar bērniem, Smaidīgo Rūķi un Nīgro Rūķi devāmies rotaļās, dziedājām, dejojām, iepirkāmies svētku tirdziņā, radoši padarbojāmies un nogaršojām konfektes, mandarīnus un, protams, arī piparkūkas.

Bet, protams, kas būtu svētki bez dāvanām? Nīgro Rūķi iepriecinājām, un arī viņam tika pamatīga izmēra dāvana, bet katram no mums tika tās skaistākās dāvanas – kopā būšanas prieks, draudzība un brīnumsvecītes dāvātais mirdzums acīs.

Kopā piedzīvojām zilu brīnumu ienākšanu Mērsragā – eglītes bija izpušķotas, un Nīgrais Rūķis tām bija atdevis, galu galā, arī mirdzošās spuldzītes!

Alberts Einšteins reiz teicis – “Var dzīvot divejādi: pieņemot, ka brīnumi nenotiek, vai pieņemot, katrs notikums ir brīnums.”

Paldies visiem, kas bija kopā ar mums!

Īpašs paldies – Nīgrajam Rūķim, Čaklajam radošās darbnīcas rūķim, rūķu palīgam Sārai un deju kopas “Silva” dāmām par gardajiem tirdziņa kārumiem, kā arī Jānim Kaļiņičenko!

Inga Dzērve

Twitter

 

Aptaujas

Kurus Mērsraga apskates objektus, apskates vietas Jūs ieteiktu noteikti apmeklēt Mērsraga viesiem?
     Rezultāti » 

Reklāma