Kultūras ziņas

8

Deju kopa ,,Silva” ciemojās Jaunolainē

30. aprīlī deju kopa ,,Silva’’ pirmo reizi ciemojās Jaunolainē. Kopā ar kolektīviem no Durbes, Matkules, Jēkabpils, Sēlpils, Kokneses, Baložiem, Zemītes pagasta un Jaunolaines deju kopa "Silva" centās sasaukt pavasari koncertā „Ak, pavasar, ak, pavasar, tu visas sirdis dullas dar...”!

Katrs kolektīvs izpildīja divas dejas. Mūsu dejotājas uz Jaunolaini aizveda dejas ,,Pilna mana sirsniņa’’ un ,,Grieķītis”, pretī saņemot skatītāju novērtējumu skaļos aplausos, kā arī senioru deju kopu virsvadītājas atzinību par labu sniegumu.

Ciemošanās laikā bija iespēja ne tikai priecēt citus ar dejām, bet arī iegūt jaunus draugus, kuri ir gatavi svētkos būt kopā ar mums Mērsragā! Iespējams, ka dažus no kolektīviem redzēsiet pavisam drīz - Jūras svētkos!

Paldies deju kopas ,,Silva” dalībniecēm, kuras pierādīja, ka dejo no sirds un ar patiesu smaidu sejā! Paldies kolektīva vadītājai un iedvesmotājai Silvai Štreinertei! Paldies šoferītim Kristapam par mierīgo braucienu! Paldies arī Anatolijam par pasākuma iemūžināšanu!

Kultūras pasākumu organizatore

Aija Barovska

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma