Kultūras ziņas

12

“Laiks dzīvot”!

Kad beidzot visa sabiedrība maskas noņem, amatierteātris "Etīde" tās uzliek, aktīvi darbojas mēģinājumos, lai atgrieztos pie saviem skatītājiem. Šogad amatierteātris "Etīde" uzveda izrādi "Laiks dzīvot!", kurā ikdienas dzīve mijas ar mīlestību, vilšanos un piedošanu. Teātra izrāde tika nodota vērtēšanai divas reizes Mērsragā, un vienā no tām savu veikumu atrādījām Talsu novada amatierteātru skates žūrijai. Šogad amatierteātris devās vairākās viesizrādēs, viesojāmies - pansionātā "Lauciene", Zentenes Kultūras namā, Pļavmuižas Saieta namā, Laucienes Kultūras namā, Lubes Kultūras namā un visbeidzot devāmies uz Rojas kultūras centru. Vēlamies vēlreiz teikt paldies visiem mūsu skatītājiem un atbalstītājiem, un aicinām sekot mums līdzi, jo pavasarī atkal Jūs uz izrādi aicinās Mērsraga amatierteātris "Etīde"! Ieva Šaudena
iesūtīts: 12.11.2022lasīt tālāk »
26

POPIELA MĒRSRAGĀ!

2. aprīlī plkst. 18.00 Mērsraga Tautas nams aicina uz vēl neredzētu pasaules zvaigžņu salidojumu - Popielā "Nopietni / Pa jokam".
iesūtīts: 26.03.2022lasīt tālāk »
16

Lūgšanu vakars Mērsragā

12. marta vakarā Mērsraga Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika lūgšanu vakars, kura ietvaros tika vākti ziedojumi Ukrainas atbalstam.
iesūtīts: 16.03.2022lasīt tālāk »
3

Piesaki pretendentus apbalvojumiem kultūrā un sportā!

Lai atzīmētu Talsu novada spilgtākos notikumus un godinātu radošākos un sportiskākos novada iedzīvotājus, Talsu novada pašvaldība ik gadu pasniedz apbalvojumus kultūras un sporta jomā. Turpinot Talsu novadā iedibināto tradīciju, kultūras un sporta ļaudis tiks pulcēti vienuviet, un apbalvojumi abās jomās pasniegti vienā Kultūras un sporta apbalvojumu pasniegšanas pasākumā 11. februārī 19.00 Talsu sporta hallē.
iesūtīts: 03.01.2022lasīt tālāk »
31

Mērsraga Tautas nama 2021. gada kultūras notikumu apskats

2021. gada izskaņā aicinu ielūkoties, kādi kultūras notikumi aizvadīti Mērsragā! Video veidošanas gaitā sapratu, ka tomēr ir, kas palaists garām. Bez šaubām esam ļoti lepni, ka arī šogad, vairākās rokdarbu žurnāla publikācijās varējām ieraudzīt mūsu rokdarbu vadītājas Danas Strupas darbiņus. Tāpat amatierteātris "Etīde" ir iefilmējuši izrādi "Ir aitas, ir cirpēji", kas iesūtīta teātru skates žūrijas vērtējumam. Vēlreiz milzīgs paldies ikvienam, kas iesaistās Mērsraga kultūras dzīvē! Laimīgu jauno gadu!
iesūtīts: 31.12.2021lasīt tālāk »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes