Novada pasākumu kalendārs

Rojas kultūras centrā tiksies Rojas, Kolkas un Mērsraga pagasta iedzīvotāji - 14.maijā

Notiek: 14. maijs 10:00 - 12:00

Talsu novada fonds, sadarbojoties ar Talsu novada pašvaldību, reizi četros gados organizē iedzīvotāju forumu. Tas ir veids, kā stiprināt dialogu starp sabiedrību un pašvaldību, rodot kopsaucēju par svarīgākajiem novadā īstenojamajiem darbiem un prioritātēm. Pirms kopējā iedzīvotāju foruma 4. jūnijā, ikviens iedzīvotājs, kuram rūp gan vietējā kopienā, gan novadā notiekošais, aicināts iesaistīties fokusa 14. maijā.

Fokusa grupās apkaimēs iedzīvotājiem būs jāiesaistās prioritāšu noteikšanā katrā teritorijā, tā uzzinot vairāk par Talsu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijā 2022.-2040. gadam un Attīstības programmā 2021. – 2027. gadam ietvertajiem stratēģiskajiem mērķiem un rīcībām.

7.maijā notika pirmās fokusa grupas Dundagā, Sabilē, Valdemārpilī un Laucienē. Savukārt 14. maijā 10.00 paredzētas fokusa grupas Talsos – Talsu novada muzejā, Stendē – Stendes Tautas namā, kur tiksies Stendes pilsētas, Virbu un Strazdes pagasta ļaudis, Rojā – Rojas kultūras centrā, kur tiksies Rojas, Kolkas un Mērsraga pagasta iedzīvotāji, un Pastendē – Pastendes kultūras namā, kur aicināti piedalīties Lībagu, Valdgales, Ģibuļu, Laidzes un Vandzenes pagasta iedzīvotāji.

4. jūnijā notiks Talsu novada iedzīvotāju forums, kur, nu jau kopīgiem spēkiem, tiks radītas jaunas receptes – rīcības piecās jomās: kopiena un izglītība, veselība un drošība, mājoklis un vide, uzņēmējdarbība, sadarbība.
Talsu novada iedzīvotāju foruma laikā plānots radīt jaunas rīcības, piemērotas mūsdienu mainīgajiem apstākļiem, kas tendētas uz novada kopējo attīstību, nodrošinot arī katras teritorijas vajadzību īstenošanu.
 
 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma