Novada pasākumu kalendārs

4.maijā – dodies pastaigā pa Mērsragu, mini krustvārdu mīklu!

Notiek: 4. maijs 09:00 - 6. maijs 09:00

Ievērojot distanci vienam no otra, kā arī pulcēšanās aizliegumus, aicinām gatavoties Orientēšanās sacensībām, kas būs jūnijā. Esam izstrādājuši orientēšanās maršrutu ar atbildēm uz krustvārdu mīklas jautājumiem.

Ņem rokās krustvārdu mīklu, karti, kurā atzīmētas kontrolpunktu atrašanās vietas, dodies pastaigā un uzzini vairāk par 4.maiju, kā arī – iepazīsti Mērsragu labāk! 

Šobrīd ir ļoti svarīgi mums visiem izkustēties, lai stiprinātu imunitāti, un nekas nevar būt labāks par aktīvām kustībām svaigā gaisā. Pielāgojoties situācijai, arī mēs meklējam iespējas, kā cilvēkus mudināt aktīvam dzīvesveidam un lietderīgi pavadītam laikam.

Aicinām iziet krustvārdu mīklas maršrutu (kontrolpunktus, protams, izliksim tikai 4.maija agrā rītā!), ievērojot ārkārtas situācijas laikā noteikto pulcēšanās aizliegumu. Dodies mežā vienatnē vai kopā ar ģimeni, kā arī – ievēro divu metru distanci no citiem mežā sastaptajiem!

Tātad, -

  • Svētku dienā pie Mērsraga TIC kastītē atradīsi krustvārdu mīklu, ciema karti ar atzīmētiem kontrolpunktiem un rakstāmo
  • Dodies pastaigā, meklē pēc norādēm kartē kontrolpunktus, kuros noslēpušās atbildes uz krustvārdu mīklas jautājumiem!
  • Esi vērīgs: būs vietas, kurās jāpakāpjas augstāk, lai tiktu pēc atbildes. Skaties arī kokos, pēti akmeņus, jo šoreiz populārākie apskates objekti būs jāizlaiž.

ATRĀDI arī savas 4.maija pastaigas un krustvārdu mīklas rezultātu, iesūtot to mums fotogrāfijas formātā e-pastā: infocentrs@mersrags.lv, parādot, kurp devies, kādus kontrolpunktus atradi, kā veicās ar krustvārdu mīklas minēšanu, ko jaunu uzzināji!

Gaidīsim FOTO līdz 5.maijam, ieskaitot! Starp visiem, kas būs iesūtījuši savas aizpildītās krustvārdu mīklas izlozēsim kādu, kas tiks pie iespējas pasūtīt individuālus T-kreklus ģimenei (ģimenes izvēlētā krāsā, ar pašizdomātu uzrakstu, kas saistās ar Mērsragu, kā arī – Jums atbilstošos izmēros)!

Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālr. 26678815 (var arī whatsapp), rakstīt uz e-pastu: infocentrs@mersrags.lv!  

Inga Hartika,

Mērsraga TIC vadītāja

 

#mans4maijs #Mērsrags #visitmērsrags #aktīvaismērsrags #mērsragsvar

 

 
 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma