Novada pasākumu kalendārs

OKTOBRA FOTOkonkursa uzdevums!

Notiek: 1. oktobris 10:12 - 31. oktobris 10:12

Septembris mums parādīja, ka ir vieglāk izpildāmi fotokonkursa uzdevumi, un ir uzdevumi, kas prasa drusciņ vairāk piepūles. Bet ko nu vairs! Klāt ir jauns mēness, Mērsrags kļūst aizvien rudenīgāks, tāpēc aicinām iepazīties ar mūsu novada jaunumu – vides FOTORĀMJIEM!

Informācijas centra FOTOkonkurss būs aktīvs vēl tikai oktobrī, novembrī un decembrī. Labākā, populārākā mēneša bilde nokļūs nākamā gada kalendārā, kā arī – uz kāda no 2020.gada suvenīriem.

Šogad katru mēnesi tiek fotografēts cits objekts Mērsragā, tātad, nākamā gada kalendārs būs veltīts dažādiem Mērsraga apskates objektiem!

OKTOBRĪ aicinām ierāmēt savus skaistākos mirkļus, dabasskatus Mērsragā un Upesgrīvā! Pievērsiet uzmanību tam, kas rāmī redzams – lietainā, vējainā dienā vai, tieši otrādi, saulaini rudenīgā dienā. Pievērsiet uzmanību tam, kāds skats “ierāmēts” agros rītos vai vakaros! Aicinām arī upesgrīvniekiem būt aktīvākiem un padalīties ar skaistiem skatiem, kas redzami caur jauno vides FOTORĀMI!

Mēneša balva – paša izvēlēti suvenīri 10 EUR vērtībā. Lai balvu iegūtu un vasarā varētu priecāties par savu foto kā par kāda suvenīra rotu, katra jauna mēneša sākumā lūgsim Jūs balsot mūsu Facebook lapā par labāko MĒNEŠA foto!

Tātad, novembra sākumā balsosiet par OKTOBRĪ iesūtītām bildēm!

VISU oktobra mēnesi vides rāmī ierāmētos skatus gaidīsim e-pastā: infocentrs@mersrags.lv!

 

Veiksmi un veselību vēlot,

Inga Hartika, Mērsraga Informācijas centra vadītāja

#mērsrags #mērsragainfocentrs

 
 

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma