Novada pasākumu kalendārs

Aicinām uzņēmējus atbalstīt FOTOorientēšanās sacensības Mērsragā!

Notiek: 5. marts 10:50 - 10. aprīlis 10:50

Sports - tas ir forši! FOTOorientēšanās sacensības ar iespēju vēl arī kaut ko uzzināt par savu ciemu - tas ir vēl foršāk! Bet tikt pie balvām - vēl, vēl, vēl foršāk! Šogad sacensības notiks 18.aprīlī ar startu pie Mērsraga Informācijas centra plkst.11:00!

Būs arī Informācijas centra balva komandai par interesantāko (jā, jā, krutāko!) komandas noformējumu! Apģērba, tēla tematika – PAVASARIS!

Un, ak jā - šogad vairāk vērtēsim nevis ĀTRUMU, bet gan komandu ATTAPĪBU un pareizo atbilžu skaitu anketās :)

Līdz pat 10.aprīlim aicinām uzņēmējus, mājražotājus, valsts iestāžu pārstāvjus un individuālos atbalstītājus pieteikties atbalstītājus šī gada FOTOorientēšanās sacensībās. Ikviens var kļūt par orientēšanās sacensību atbalstītāju, gaidīsim ziņu e-pastā: infocentrs@mersrags.lv – vai arī droši, nāciet ciemos un izstāstiet, ko labprāt kādai komandai uzdāvinātu! Paldies iepriekš!

Anketas dalībniekiem top, jautājumi arīdzan! Gatavojamies laicīgi!

Inga Hartika,

Mērsraga Informācijas centra vadītāja

#mērsrags #mērsragsvar #mērsragaorientēšanās

 
 

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma