Novada pasākumu kalendārs

Dabīgo ogu zefīru meistarklase ar Ogas Kārums un Elīnu Stojakinu

Notiek: 21. marts 12:00 - 14:00

Nu ko, uz tikšanos beidzot arī tepat, Mērsragā – 21.martā, plkst.12:00. Sanāksim Mērsraga Informācijas centrā, kur kopīgi baudīsim garšīgo meistarklasi kopā ar OGAS KĀRUMS pārstāvi Elīnu Stojakinu, lai aptuveni divās stundās iemācītos pagatavot 3 dažādu garšu svaigos ogu zefīrus. Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots: piesaki savu dalību laicīgi pa tālruni 63237704 vai rakstot uz infocentrs@mersrags.lv.

Elīna ikdienā darbojas ģimenes uzņēmumā z/s Mazkuģnieki 2, kurš nodarbojas ar augļkopību. Tiek audzētas dažādas ogas, tādēļ arī gatavojot zefīrus tiek izmantotas ogas, nevis pulveri.

Gardie ogu zefīri ir gards, veselīgs našķis, ko pēc šīs meistarklases pagatavot pratīsi arī pati! Nodarbībā pagatavotos zefīrus katrs dalībnieks varēs ņemt līdzi uz mājām, lai vakarā vai brīvdienās baudītu kopā ar draugiem un mīļajiem pie tējas tases.

Jaunas garšu notis, jaunas prasmes, lai turpmāk iepriecinātu sevi un ģimeni. Lai sestdienas diena sākas jaukā kompānijā ar veselīgiem našķiem! Pievienojies!

Nodarbības norise: 2020. gada 21.martā, sestdienā, plkst.12:00
Nodarbības garums: aptuveni 2-2.5 stundas
Norises vieta: Mērsraga Informācijas centrs
Nodarbības cena: 15 EUR (visi materiāli, izejvielas utt. iekļautas cenā)

Pieteikšanās: obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 63237704 vai rakstot uz infocentrs@mersrags.lv (VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS). Piesakoties, atstāj arī savu kontakttālruni vai e-pastu, lai mēs ar tevi varētu sazināties pirms meistarklases!
 
 

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma