Novada pasākumu kalendārs

Pārgājiens. Jūrtaka: Upesgrīva - Mērsrags 3.maijā

Notiek: 3. maijs 10:00 - 14:00

2.maijā aicinām jau uzsākt Jūrtakas piedzīvojumu jau Rojas novadā, un 3.maijā turpinām mūsu pusē! 3.maijā Mērsraga vietējos iedzīvotājus plkst.10:00 no Mērsraga novada domes līdz Upesgrīvai aizvizinās pašvaldības autobuss.

Pārgājiens. Jūrtaka: Upesgrīva – Mērsrags

Iepriekšēja pieteikšanās OBLIGĀTA, jo dalībnieku skaitam pārsniedzot 50 cilvēku skaitu, pārgājiens jāsaskaņo ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Galu galā, dodamies pārgājienā pa vietām, kurās mitinās arī ligzdojošie putni, kuru mājvieta jāsaudzē.

AIZPILDIET PIETEIKŠANĀS ANKETU ŠEIT: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-2rhOX5h3yiXuJZKj6kca1kHOamz06BCxFnPG_7DbL4KcUw/viewform

Pārgājiens tiks fotografēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti mārketinga nolūkiem Jūrtakas popularizēšanā.

Starts 3.maijā plkst.10:30 pie tilta pār Grīvas upi Upesgrīvā.
Tiem mērsradzniekiem, kas lauza galvu par to, kā nokļūt līdz Upesgrīvai, un kā pēc tam tikt pakaļ savam auto, nebūs jāraizējas, esam aizrunājuši pagasta autobusu, tāpēc tiekamies jau plkst.10:00 pie novada domes, braucam uz Upesgrīvu, kur sagaidām kopā Jūrtakas gājējus no malu malām, lai kopīgi nosoļotu un izbaudītu Jūrtakas Upesgrīvas - Mērsraga posmu mazliet vairāk kā 10km ietvaros!

Dalība pārgājienā ir bezmaksas, vairāk var uzzināt, zvanot uz Mērsraga Informācijas tālruni - 63237704

Vairāk info par kopējo posmu Kaltene - Mērsrags (Rojas novads aicina izstaigāt Kaltene - Upesgrīva posmu, Mērsraga novads aicina doties pārgājienā Upesgrīva - Mērsrags posmā): https://coastalhiking.eu//lv/route/day/18/info


Organizē Mērsraga Informācijas centrs un jurtaka.lv!

Inga Hartika,
Mērsraga Informācijas centra vadītāja
 
 

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma