Pagasta pasākumu kalendārs

Veselības nedēļa Mērsragā!

Notiek: 27. maijs 08:00 - 2. jūnijs 08:00

No 27.05. – 02.06. Latvijā tiek organizēta Veselības nedēļa, kuras ietvaros visi tiek aicināti iesaistīties fiziskās aktivitātēs.

Arī Mērsraga novada iedzīvotājiem ir iespēja atbalstīt šo pasākumu un ikkatram vienam ar aktīvu līdzdalību veicināt savu un visa novada fizisko sagatavotību un veselību.

            Aicinu Mērsraga novada uzņēmumus un iestādes Veselības nedēļas ietvaros savos kolektīvos izveidot dažāda rakstura fiziskās aktivitātes, reģistrēt tās un katras dienas noslēgumā pievienot informāciju novada kopējām aktivitātēm. Veselības nedēļā ir aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās gatavības.

             Reģistrēt iespējams jebkādas fiziskās aktivitātes visu grupu iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, lai iesaistītu tajās pēc iespējas lielāku iedzīvoju skaitu atbilstoši viņu fiziskajai sagatavotībai, vecumam, interesēm, piemēram, skriešana, nūjošana, pārgājieni, riteņbraukšana, pievilkšanās un lekšana ar lecamauklu, vēderpreses vingrinājumi, kāpšana pa kāpnēm u.c.

Izpildītās aktivitātes uzskaita sekojošā veidā:

            - pasākuma dalībnieku skaits,

            - katra dalībnieka veikums (kilometri, pievilkšanās reizes, pieveiktie pakāpieni u.c.) veselības nedēļā*

   * - dalībnieks, kurš piedalās vairākās aktivitātēs, tiek katrā aktivitātē uzskaitīts atsevišķi

            Iedzīvotāji, kuri vēlas individuāli iesaistīties fiziskajās aktivitātēs var to izdarīt Mērsraga vidusskolā reģistrējoties, pie sporta skolotāja Ivara Indruškeviča. Gaidīšu arī uzņēmumu un iestāžu pieteikumus viņu kolektīvajām aktivitātēm.

 

 

 

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

 
 
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes