Novada pasākumu kalendārs

ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS MĒRSRAGĀ

Notiek: 4. maijs 11:00 - 13:00

FOTOorientēšanās sacensības ar Mērsraga vēstures faktu pārbaudi, atraktīviem jautājumiem un balvām - Mērsragā jau piekto reizi!

Tikšanās pie Mērsraga Informācijas centra, Zvejnieku ielā 2, kur būs gan STARTS, gan FINIŠS. Komandu reģistrācija, noteikumu paziņošana. Līdzi ņemiet telefonu ar fotokameru vai fotoaparātu. Viens no būtiskākajiem noteikumiem šogad - komandā drīkst būt ne vairāk kā 7 cilvēki.
  • Sacensību gars,
  • Mērsraga vēstures faktu pārbaude,
  • atraktīvi jautājumi
  • balvas - garantēti!  
Kā arī, ja uzdevumu izpildē tiekat pie jautājumiem, kas saistās ar fotogrāfiju uzņemšanu konkrētos objektos, aicinām, ievietojot fotogrāfijas sociālajos tīklos (bet tas nav obligāti, protams!), lietot haštagu #mērsrags!
Šis gads ir īpašs, jo sacensības tiek rīkotas piekto reizi, pieteikušies arī vairāki pasākuma atbalstītāji - vietējie uzņēmēji un mājražotāji.

Mūs šogad atbalsta: 
*Mērsraga novada dome
*Kurzemes Plānošanas reģions
*IK "Atvasīte" veikaliņš
*ziedu, suvenīru un dāvanu veikaliņš IK "Š.Tims"
*"Ogas Kārums"
*"Līgas Macaroons"
*"Saldummīļu našķīši"
*"Kundziņsiers"
* "Mājās kūpinātas zivis"- Mērsragā
*kafejnīca "Kreses"
*kafejnīca, viesu nams "Vētrasputns"
*viesu nams "Amoliņi"


Pirmajām trim vietām: kapteiņiem - sacensību kausi, visiem komandas dalībniekiem - medaļas. 

Piedalīties aicina - Mērsraga Informācijas centrs!
 
 

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma