Novada pasākumu kalendārs

Ulda Saulīša karikatūru izstāde „Šitā nav nekāda māksla” Mērsraga Tautas namā

Notiek: 4. aprīlis 13:51 - 30. aprīlis 13:51

Ulda Saulīša karikatūru izstāde „Šitā nav nekāda māksla” Mērsraga Tautas namā būs apskatāma līdz aprīļa beigām.

Karikatūras žanram Uldis Saulītis pievērsies pavisam nesen, bet jau guvis atzinību, piedaloties Eiropas Parlamenta Informācijas biroja izsludinātajā konkursā "Eiropas Parlamenta smieklu vitamīni". Šajā konkursā Ulda Saulīša karikatūra "Kaimiņi" amatieru kategorijā ieguva 1. vietu.

Uldis Saulītis zīmē jau no bērnības, bet karikatūrām pievērsies 2010. gadā. Idejas karikatūrām, tāpat kā dzejolis dzejniekam, atnāk pašas, bet vismīļākā tēma - mēs paši. Uldi konkursā „Eiropas Parlamenta smieklu vitamīni" mudinājusi piedalīties dzīvesbiedre, kura par konkursu dzirdējusi radio. Tā kā Uldis konkursā (2011) piedalījies bez jebkādas tālejošākas domas, ziņa par uzvaru bijusi pārsteigums.

 
 

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma