Novada pasākumu kalendārs

Mērsraga novada svētki & Open Spirit 2017

Notiek: 18. augusts 00:00 - 20. augusts 18:00

Mērsragā no 18.līdz 20.augustam svinēsim novada svētkus. Tajos klātienē varēs apskatīt NATO 1.pastāvīgā Jūras spēku grupas un NATO 1.pastāvīgā jūras pretmīnu grupas kuģus, kas ieradušies Latvijā mācību ietvaros.

Tiksimies no 18.līdz 20. augustam Mērsragā!

Mērsragā piektdien, sestdien un svētdien notiks novada svētki. Vienlaikus ar svētkiem Mērsraga novads uzņem Jūras spēku mācībās “Open Spirit” iesaistītos militāros kuģus. Aktivitātes sāksies 18. augustā ar kuģu ierašanos Mērsraga ostā.  Plkst.17.30 Mērsraga Tautas namā paredzēta preses konference ar Mērsraga novada pašvaldības pārstāvjiem, Jūras spēku mācību “Open Spirit” pārstāvjiem un citiem viesiem. Medijus lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz mersrags@mersrags.lv

 18.augusta vakarā mūzikas cienītājus priecēs Normunds Rutulis, Roberts Pētersons ar koncertu estrādē “Jēgerleja”, pēc kura būs arī balle ar grupu “Mākoņstūmēji”. Ieejas maksa pirmās svētku dienas koncertā un ballē  -  2 euro.

  1. augustā no plkst.10.00 līdz plkst.14.00 Mērsraga ostā būs iespēja apskatīt militāros kuģus. Padomāts arī par bērnu izklaidēm – būs ne tikai lēkājamās atrakcijas, bet arī sejiņu apgleznošana, radošās darbnīcas un izklaides kopā ar Kašeru estrādē “Jēgerleja” no plkst.13.00. Dienu turpināsim plkst.16.00 ar svētku gājienu no Mērsraga Tautas nama līdz estrādei “Jēgerleja”. Gājienā piedalīsies gan karavīri, gan vietējie iedzīvotāji, uzņēmumi, kolektīvi, kas aicināti pieteikt savu dalību gājienā jau tagad, rakstot uz: infocentrs@mersrags.lv . Šī gada vienotā tēma “Jūra”. Pieteikšanās līdz 18. augustam. Gājienu muzikāli kuplinās Bruņoto spēku orķestris.

Plkst. 17.00 notiks svētku svinīgā atklāšana estrādē “Jēgerleja”. Pēc oficiālajām svētku uzrunām, sumināsim Gada mērsradznieku, sakoptāko sētu, uzņēmumu, daudzdzīvokļu māju pārstāvjus. Plkst. 18.00 uzstāsies akordeonisti Moriss Balaskā (Kanāda) un Radovans Popovs (Serbija). Plkst. 20.00 muzikālo vakara programmu turpinās leģendārā rokgrupa “LĪVI & Buks”, bet pēc tam – balle kopā ar muzikālo apvienību “DUETS” no Liepājas.

  1. augustā plkst. 10.00 Mērsraga Baptistu baznīcā notiks Jūras spēku kapelāna vadīts dievkalpojums. Kuģi būs atvērti apskatei no plkst. 11.00 līdz plkst.15.00. No plkst. 12.00 Mērsraga vidusskolas teritorijā notiks karavīru sportiskās aktivitātes.

Informācijas centrā būs apskatāma Alises Pāvilsones darbu izstāde. Savukārt Mērsraga Tautas nama izstādes veidošanā aicināti piedalīties visi novada iedzīvotāji. Izstādes tēma “Mana Mērsraga bāka – mana gaisma”. Izstādes darbiņus lūdzam nest uz Mērsraga Informācijas centru līdz 15. augustam. Darbiņu vēlamais izmērs: A4, A3, A2.

 
 

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma