Mērsraga vidusskolas ziņas

11

Mērsraga vidusskolas 1.- 3. klašu skolēni piedalījās klases audzinātāju izvēlētajā cirka/teātra izrādē “Zemūdens burbuļu izrāde” vai “Alise Brīnumzemē”

4.novembrī Mērsraga vidusskolas 1.- 3. klašu skolēni piedalījās klases audzinātāju izvēlētajā cirka/teātra izrādē “Zemūdens burbuļu izrāde” vai “Alise Brīnumzemē” digitālajā pasākumā, saskaņā ar programmas “Latvijas skolas soma” pasākuma plānu 2021./2021. m.g. I semestrim. Šobrīd kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma” kultūras norises ir pielāgotas tiešsaistes formātam.

Zemūdens burbuļu izrādes laikā skolēni vēroja kā Mr. B sastopas ar vairāk vai mazāk reāliem zemūdens iemītniekiem un, pateicoties viņiem, uzzina daudz vairāk par sevi, izrādes beigu atziņa bija, ka laime nav jāmeklē nekur ārpusē, bet katram sevī pašā.

Skolēni, kas vēroja Pecolli krāšņo izrādi “Alise Brīnumzemē” ar Elitas Patmalnieces radītiem tērpiem, varēja doties piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, sekojot līdzi akrobātiskajam šovam.

 Klases audzinātājas Dace Kviese, Solvita Ivanova un Iveta Otmane apkopoja savas un skolēnu atziņas.

Dace Kviese: No divpadsmit skolēniem astoņiem ļoti patika, bet četriem tā - pa vidam. Bērnus aizrāva triki un īpaši - triki ar dūmiem. Visi kā viens saka: ja būtu klātienē, tad būtu labāk nekā TV.

Iveta Otmane: 1. klases skolēni saka – neesot paticis sākums, ievads. Paticis burbuļu šovs un šovs ūdensvalstībā. Tāpat arī lokanais vīrs, kurš līda kastē, un atrakcijas balona apvalkā.

Solvita Ivanova: 3.klases skolēni par redzēto izrādi ”Zemūdens burbuļu izrādē” arī izsaka pretrunīgus viedokļus - kādam redzētais šķitis garlaicīgs, jo klātienē tas būtu bijis efektīvāk. Citi teica, ka esot paticis: atsevišķas vietas bijušas smieklīgas un palikušas atmiņā. Skolēni izsecināja, ka klātienē tas būtu bijis labāk pārredzams.

Skolotāju un skolēnu atziņas tikai norāda uz to, ka neesam vēl pieraduši pie jaunās situācijas un ilgojamies pēc kārtīgas izrādes skolā uz vietas vai teātrī.  Skolēniem tas deva iespēju salīdzināt un novērtēt pasākumus klātienē un tiešsaistē. Tā mums visiem ir jauna pieredze, kurā ar tehnoloģiju palīdzību ļaujamies kultūras/mākslas baudīšanai.

Paldies akcijai “Latvijas skolas soma” par iespēju skatīties izrādi bez maksas! Paldies izrādes veidotājiem par iespēju vērot izrādi digitāli, ceram  piepildīt skolēnu velmi tikties ar Jums klātienē.

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma