Mērsraga vidusskolas ziņas

4

Mērsraga jaunieši un „SKOLA 2020”

No 28. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika ikgadējā izstāde „Skola 2020” – nozīmīgākais izglītības iespēju notikums Latvijā, kas pulcēja tūkstošiem jauniešu un piedāvāja plašu un kvalitatīvu informāciju par mācībām Latvijā un ārzemēs.

"Izstāde "Skola" ir palīgs tālākā izglītības ceļa izvēlē, jo jaunieši vienkopus var satikt un iztaujāt daudzu izglītības iestāžu pārstāvjus un iegūt atsauksmes no pašiem studentiem.  Tā ir īstā vieta, kur uzzināt, redzēt un arī izmēģināt dažādu profesiju meistarstiķus, kas  noteikti ir daudz interesantāk nekā meklēt informāciju internetā," ir pārliecināts izstādes "Skola" projekta vadītājs Valts Jirgensons.

Jau vairāku gadu garumā Mērsraga vidusskolas jauniešiem skola sniedz šo lielisko iespēja doties uz  izstādi, lai klātienē tiktos ar skolu pārstāvjiem un studentiem. Zinātkārajiem, mērķtiecīgajiem un mācīties/studēt gribošajiem jauniešiem šis ir gaidīts un aktuāls notikums,  tāpēc  ik gadu dodamies uz šo izstādi, lai motivētu  skolas jauniešus izvēlēties savu profesiju un mācību iestādi. Lai  katram izdodas atklāt noslēpumus ceļā uz  savu profesiju !

Lita Grudkina
FOTO: ilustratīvs 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma