Mērsraga vidusskolas ziņas

12

Latvijas dzimšanas dienas mēnesī

12.novembrī, Talsu, Rojas, Mērsraga un Dundagas novadu skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienības „TAS.ES” akcijas „Pasmaidi Latvijai” ietvaros, Mērsraga vidusskolas pašpārvaldes jaunieši devās uz PII „Dārta”, lai kopīgi ar bērnudārza audzēkņiem gatavotu pārsteigumu novada iedzīvotājiem.

Mazie „Zīļuki” ar interesi un aizrautību gatavoja apsveikuma kartītes, kuras tika dāvātas vietējiem iedzīvotājiem. Latvijas dzimšanas dienu gaidot, bērni un jaunieši darbojoties kopā  guva pozitīvas emocijas un jaukus brīžus, kas sildīja sirdis un stiprināja piederību savam novadam, savai valstij.

Paldies Mērsraga PII „Dārta” kolektīvam un Mērsraga vidusskolas pašpārvaldes jauniešiem par atkalpiedalīšanos šajā akcijā!

Mērsraga vidusskolas dir.v. Lita Grudkina

 

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma