Mērsraga vidusskolas ziņas

6

„Latvijas Skolas Soma” projekts Mērsragā

„Latvijas Skolas Soma” projekta ietvaros 6.novembrī pie Mērsraga vidusskolas 1. - 4. klašu skolēniem viesojās ZĪMĒJUMU TEĀTRIS ar izrādi „Trīs labas lietas”. Mākslinieciskais vadītājs un teātra režisors Varis Klausītājs iestudējis lielisku izrādi, kas rudenīgajā nedēļā priecē, izglīto un bagātina skolēnus.

 Izrādes laikā bērni iesaistījās stāsta veidošanā un māksliniece to visu zīmēja, tā veidojās acīm redzams, unikāls stāsts, kura veidotāji bija paši bērni. Tapa arī mazās dziesmiņas par tēliem, ģitāras pavadījumā tās skanēja lieliski. Bērnu radošās idejas uzlikt uz tāfeles un vēl ievīt dziesmās, nu tas  ir jāmāk! Patiešām Zīmējumu teātra māksliniekiem tas viss izdevās varen labi! Paldies viesmāksliniekiem un „ Latvijas Skolas Soma projektam”.

Dir.v. L. Grudkina

 

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma