Mērsraga vidusskolas ziņas

3

„Latvju bērni danci veda” - mērsradznieki Talsos

31. maijā Talsos norisinājās festivāls „Latvju bērni danci veda”, kur bija sabraukuši dejotāji no 25 Latvijas pilsētām un novadiem. Vairāk kā 2500 dalībnieku piedalījās svētku gājienā un krāšņā lielkoncertā „Ar sauli sirdī” brīvdabas estrādē „Sauleskalns”.

Mērsraga vidusskolas 3.- 4.klašu deju kolektīvs „Atvasīte” un 5. -7.klašu deju kolektīvs „Noras” devās uz deju festivālu,kur pirmo reizi jaunie dejotāji dejoja tik lielā pasākumā. Tika gūta pirmā pieredze dejojot kopā ar citu novadu dejotājiem. Prieks, lepnums par izdošanos, smaidi un krāsaini sapņi piepildīja ikviena dalībnieka sirsniņu.
Paldies sponsoriem par krekliņiem un cepurītēm , lai lielajos mēģinājumos nenoklīstu dejotāji. Paldies bērniem, jauniešiem, vecākiem, kolēģiem par atbalstu mēģinājumos un koncertā. Paldies Evijai Bergmanei. Paldies šoferītim par precizitāti un nokļūšanu laikā uz visām vietām.
Lai raits deju solis Mērsragā!
Deju skolotāja Sarmīte Laure.

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma