Mērsraga vidusskolas ziņas

12

Kendama turnīrs Mērsraga vidusskolā

11.aprīlī plkst. 17.00 Mērsraga vidusskolā viesojās KeKeKendama komanda Ingus Rutulis, Rihards Roach, Elvis Arhinovičs. Ingus rēķina, ka Latvijā pašlaik varētu būt aptuveni 20 000 kendamas spēlētāju. Kendama sastāv no Kena (koka kāts) un damas (bumba), kas kopā savienoti ar striķi.

Kendamas trikus veic dažādās variācijās, žonglējot bumbu kādā no trim kausiem, uzdurot to uz kena smailes vai balansējot abus vienu uz otra dažādos veidos. Kendamas prasmju izkopšanai nepieciešams laiks, koncentrēšanās spējas, pacietība un radošums. Skolā bija sapulcējušies krietns bariņš Kendama atbalstītāju, kuri  ar degsmi iesaistījās rīkotajās aktivitātēs /sacensībās.

Liels paldies KeKeKendama komandai par aiz raujošo pasākumu, par lieliskajām balvām, pie kurām tika ne mazums skolēnu.

L.Grudkina

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma