Mērsraga vidusskolas ziņas

8

Akcija „Pasmaidi Latvijai!”

Laika posmā no 1. līdz 22. novembrim norisinās Talsu, Rojas, Mērsraga un Dundagas novadu Skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienības „TAS.ES” akcija „Pasmaidi Latvijai”- skolu un pirmsskolu sadarbības veicināšanai.

Akcija "Pasmaidi Latvijai!" Mērsragā norisinājās  6. novembrī. Vidusskolas skolēnu pašpārvaldes jaunieši ciemojās pie PII "Dārta"  audzēkņiem, šogad – „Zīļuku” grupiņā. Iestādes vadītāja un personāls, kā jau katru gadu, arī šogad labprāt iesaistījās šajā aktivitātē. Rīta pusē radošas kopā darbošanās rezultātā tapa grāmatzīmes. Rūpīgi pagatavotās grāmatzīmes aizceļoja pie sastaptajiem Mērsraga ļaudīm, kurus jaunieši šajā dienā sastapa novada centrā. Un atkal ir kopā būts, lai iepriecinātu kāda sirsniņu! Akcija izdevās, SMAIDI  SASMAIDĪJĀS.

Lita Grudkina

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma