Mērsraga vidusskolas ziņas

14

MUZIKĀLĀ DĀVANA!

Lai apzinātu situāciju Latvijas skolu medijos un atbalstītu to aktīvāko dalībnieku izaugsmi, jauniešu kustība “Young Media Sharks” un organizācija “Avantis”, 2017. gada oktobrī, aicināja Latvijas skolēnus piedalīties konkursā “Medijplēsis”.

Radošākajām un aktīvākajām skolu komandām bija unikāla iespēja piedalīties 2 dienu izglītojošā tūrē Baltijas Filmu un mediju skolā Tallinā, bet pati spēcīgākā skolu mediju komanda balvā saņem Māras Upmanes-Holšteines un Jura Kalniša (grupa “Astro’n’out”) akustisko koncertu savā skolā!
            Aktīvie Mērsraga jaunieši kopīgi strādājot godam izcīnīja 1. vietu šajā konkursā, tāpēc, 2018. gada 12. februārī Mērsraga viduskolas saimi priecēja Māras Upmanes-Holšteines un Jura Kalniša (grupa “Astro’n’out”) akustiskais koncerts. Mākslinieki ne tikai priecēja klātesošos ar savām dziesmām, bet arī labprāt pastāstīja par savām skolas gaitām, profesijas izvēli, sava darba pieredzi. Lieliskā atmosfērā kopīgi pavadītais laiks ne tikai priecēja ausis, bet arī sasildīja sirdis un pozitīvi uzlādēja ikvienu klātesošo.
Paldies visiem, kuri atbalstīja. Vislielākais paldies māksliniekiem par jauko un sirsnīgo koncertu. Paldies Jānim Kaļiņičenko, kurš savā dzimšanas dienā uzņēmās veikt tik svarīgo darbu. Paldies par telpām. Paldies jauniešiem par Dāvanu!

Foto: Laura Elizabete Ķiršakmene.
Teksts: Lita Grudkina

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma