Mērsraga vidusskolas ziņas

2

Uzzinājām, kas ir tulks un kas tulkotājs!

Piektdien, 29.septembrī, pie Mērsraga vidusskolas 9. – 12.klašu skolēniem viesojās Ventspils augstkolas Tulkošanas studijas fakultātes lektore Ieva Vizule, lektors no ASV Dr.Thomass Springer, Elīza Cimdiņa (TA 4.kurss)un Jānis Preiss (Ta 2.kurss), kuri pastāstīja par VeA piedāvātajām programmām un tulka/tulkotāja darba iespējām LV un ES.

Kas ir tulks un kas tulkotājs? Vai starp šiem terminiem vispār ir atšķirība? To un ne tikai to pastāstīja lekcijas vadītāji.  Tika runāts par tulkošanas garšām, vajadzībām, iespējām, redzējumiem, īpatnībām, prasmēm.....  Un bija daži drosmīgie, kuri atsaucās uz studentu aicinājuma iejusties trešā kursa studentu lomā, kādā prāta un reakcijas treniņā. Par aktīvu līdzdalību skolēni saņēma veicinošas balviņas no VeA. 

Pasākums izdevās! Paldies viesiem un paldies brīnišķigajiem un aktīvajiem Mērsragskolas jauniešiem.

Lita Grudkina.

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma