Mērsraga vidusskolas ziņas

10

Mērsraga vidusskolas skolēni dodas pretī vasarai!

Maijs jau pagājis, bet bērni vēl skolā? Vai tiešām mācību gads jau pagarināts?

Uztraukumam nav pamata! Divas dienas 1. – 8. klases skolēniem bija iespēja pavadīt skolā, lai piedalītos dažādās aktivitātēs.

Pirmajā dienā visi dalībnieki tika sadalīti komandās. Katra komanda piedalījās darbnīcās, kuras bija sagatavojuši Mērsraga vidusskolas skolotāji. Komandas cepa pīrādziņus, veidoja fotogrāfiju rāmīšus, darbojās ar dažādiem ritmiem un instrumentiem, veidoja vasaras saukļus, attīstīja arī angļu valodas prasmes, apguva latviešu tradicionālas dejas, kā arī, veidojot līdzsvara klauniņus, pārbaudīja, kā dzīvē darbojas fizikas likumi. Vakarā skolēni pierādīja ikvienam, ka pavisam īsā laikā var izveidot labu priekšnesumu, kā arī veikt uzdevumus, ja ārā ir pavisam tumšs. Nākamajā dienā skolēni pārbaudīja, cik labi pārzina skolas teritoriju un tajā esošos objektus, kā arī dalījās tajā, ko apguvuši iepriekšējā dienā.

Kopumā skolēniem tā bija iespēja attīstīt prasmes darboties komandā, kā arī palikt un iepazīt skolu pavisam neierastā laikā – naktī. Iespējams, kādam aizvadītais laiks būs kā rekords negulētajām stundām, jo kāda gan gulēšana prātā, ja visapkārt ir draugi, ar kuriem jāpārrunā vasaras plāni.

Lai piedzīvojumiem bagāta un saulaina vasara! Krāsim enerģiju jaunam cēlienam!

 

Skolotāja Aija Barovska

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma