Mērsraga vidusskolas ziņas

14

Žetonvakars Mērsraga vidusskolas divpadsmitajiem! Laternu stundā!

Lai gan laukā vēl ir sniegs, gaisā jau ir jūtama pavasara dvesma. Un šajā laikā…

“Laternu stundā

Krīt dvēseles, krīt tieši man rokās,

Krīt man kā zvaigzne rokās,

Krīt man kā zvaigzne rokās.

Laternu stundā

Ai, dvēsele, ai atkal sāk spēlēt,

To seno spēli spēlēt,

To seno spēli spēlēt,”

 

šādā noskaņā 24. februārī tika rīkots 12.klases žetonu vakars.

Ieejot tautas nama zālē, mūs - vecākus un ciemiņus - sagaidīja klases audzinātāja Aija, mazliet satraukta un norūpējusies par to, lai izdotos – lai viss būtu pa solīdo –tā tas bija iecerēts!

Drīz jau pulkstenis bija seši vakarā un pasākums varēja sākties. Bet kur tad paši vaininieki?

Priekšnesums sākās ar īsiem video par katru no bērniem, šie video uzņemti jau no piektās klases. Vecāki savus bērnus varēja redzēt dažādos nopietnos un ne tik nopietnos skolas dzīves brīžos. Paldies skolotājai par čaklo reportieres darbu!

Pastrādājuši bija arī paši jaunieši un sagatavojuši jautājumus skolas skolotājiem, uz kuriem, kā mēs visi redzējām, saņēma ļoti interesantas atbildes.

Bet nu jau vērās skatuves priekškars, un vakara varoņi mūs priecēja ar interesantu ēnu teātri, kurā bija parādītas visas viņu grūtības skolā un arī ļoti veiksmīgi to risinājumi.Tāpat mēs redzējām, cik ļoti prasmīgi dejotāji ir mūsu bērni.

Jauku priekšnesumu bijušajiem klasesbiedriem bija sagatavojusi Inga Pērkona ar savu tēti.

Pēc visiem skaistajiem priekšnesumiem sākās svinīga žetonu pasniegšana. Skolotāja bija atkal sagādājusi bērniem pārsteigumu - katram bērnam bija dota kāda nominācija, un žetonus pasniedza Mērsragā pazīstams cilvēks.


Jaukus vārdus jauniešiem teica direktores vietniece mācību darbā Laila. Tāpatsavus “kolēģus” sveicināja 11. klases skolēni, kuri katram uzdāvināja dzīvības ūdeni.

Šis jaukais pasākums beidzās ar jauniešu dziedātu dziesmu „Laternu stundā”.

Paldies bērniem un audzinātājai par brīnišķīgu pārsteiguma dāvanu, kuri kopīgi bijāt sarūpējuši vecākiem. Liels paldies klases audzinātājai Aijai par ieguldīto darbu šajā pasākumā!

 

Kristapa mamma Sarmīte

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma