Mērsraga vidusskolas ziņas

14

Martā viss mostas

Pavasara iestāšanās nozīmē dabas atmošanos, tā arī mūsu skolā 7. martā, palīdzot atpazīt savas emocijas un sajūtas, atmodināt jauniešus bija ieradies Gundars Kuklis. Gundars ir izcils lektors, jauniešiem draudzīgs dakteris, pediatrs un Ventspils skolu valdes ārsts.

Dakteris vienkāršā valodā stāstīja par jauniešu attiecībām, pieminot, lietas, kuras līdz šim gan novērotas, taču neizprastas. Īpašu noskaņu un skaidrību ieviesa humoristiskie stāsti no dzīvessituācijām. Runājot par attiecību jautājumiem, Gundars Kuklis savos spriedumos ir tiešs un godīgs, tādējādi viesa jauniešos uzticību.Interesanti, ka lektors runāja dažādās grupās ar dažāda vecuma jauniešiem un sadalīja mūs pa dzimumiem. Gundars saka, ka ir lietas, kuras jāzin meitenēm un kuras puišiem.

Tieši tas, cik viegli Gundars ietērpa vārdos tik šķietami sarežģītās situācijas, lika man sajusties vieglāk. Man patiesi noderīgi šķita paskaidrojumi par puišu un meiteņu atšķirīgo uztveri. Tie, iespējams, pamudinās mani izvēlēties optimālāko rīcību nākotnē, saskaroties ar līdzīgām situācijām. Vēl, manuprāt, ļoti svarīgas izskanēja mīlestības un iemīlēšanās definīcijas. Iemīlēšanās skan šādi :”Tu dari, lai man būtu labāk”, savukārt mīlestība :”Es esmu pasaulē, lai tev būtu labāk.”

Nekad nevajag baidīties iemīlēties.Iemīlēties var vienmēr, galvenais, nedarīt muļķības!

Daudz manu skolasbiedru atzina, ka lekcija bijusi ļoti vertīga!

12.klases skolniece Kerija Grudkina