Mērsraga vidusskolas ziņas

14

Martā viss mostas

Pavasara iestāšanās nozīmē dabas atmošanos, tā arī mūsu skolā 7. martā, palīdzot atpazīt savas emocijas un sajūtas, atmodināt jauniešus bija ieradies Gundars Kuklis. Gundars ir izcils lektors, jauniešiem draudzīgs dakteris, pediatrs un Ventspils skolu valdes ārsts.
iesūtīts: 14.03.2017lasīt tālāk »
14

Valentīndienas noskaņas Mērsraga vidusskolā

Visu mīlētāju dienā 14. februārī Latvijā notiek desmitiem pasākumu, kuri veltīti mīlestībai – koncerti, izrādes, dejas, izstādes, balles. Arī skolā šogad mūsu skolā, kā allaž, notika dažādi nelieli Valentīndienas pasākumi un aktivitātes.
iesūtīts: 14.02.2017lasīt tālāk »
4

Olimpiskā diena

Piektdien, 23. septembrī, norisinājās ikgadējs pasākums – Olimpiskā diena, visas Latvijas sportiskākā diena. Tā notika pilnā sparā arī Mērsraga vidusskolā, kur par uzvaru cīnījās ikviens. Bija prieks, dusmas, bēdas un cīņas spars. Klase pret klasi. Mazākie pret lielākajiem. Cīņa bija sīva, bet vietas tika izcīnītas godam.
Fotogalerija iesūtīts: 04.10.2016lasīt tālāk »
4

Laiks dzejai

Septembra vidū mēs svinam dzeju. Ar Raiņa nu jau 151. jubileju pie mums atgriežas ikgadējās Dzejas dienas. Tas ir Dzejas laiks, bet vēl vairāk – laiks dzejai. Laiks pacelt acis, laiks ieskatīties vērīgāk, laiks izjust un pārdomāt vairāk.
Fotogalerija iesūtīts: 04.10.2016lasīt tālāk »
24

Dzejas dienas Mērsraga vidusskolā

Radošums, fantāzija, iedvesma - tā mēs varētu mūžīgi turpināt, lai uzskaitītu īpašības, kas nepieciešamas, lai dzejotu. Daudziem no Mērsraga vidusskolas skolēniem šīs īpašības piemīt, un ik gadu mūsu skolā notiek Dzejas dienām veltītas aktivitātes, kas nu jau kļuvušas kā tradīcijas. Smelties gana daudz prieka mēs varējām no 10. līdz 14. septembrim, pateicoties mūsu skolotāju kreativitātei.
iesūtīts: 24.09.2016lasīt tālāk »

Twitter

 

Aptaujas

Kādus jaunus suvenīrus vēlētos redzēt un iegādāties Mērsraga Informācijas centrā?
     Rezultāti » 

Reklāma