Mērsraga vidusskolas ziņas

8

Rītdienas izvēli ietekmē šodienas pieredze

Ēnu dienu Latvijā organizē Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement-Young Enterprise Latvija.ĒNU DIENAS mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.
iesūtīts: 08.03.2018lasīt tālāk »
7

Līgas Reiteres apmeklējums Mērsraga vidusskolā

2018. gada 21. februārī Mērsraga vidusskolā viesojās stāstniece, zāļu sieva Līga Reitere. Viņa ir dzimusi netālu no Ventspils, tāpēc ļoti labi prot runāt ventiņu izloksnēs. Līgai ir svarīgas vietējās tradīcijas, valoda un tās vērtība. Stāstniece regulāri vada dažādas nodarbības, seminārus. Viesojoties Mērsraga vidusskolā, viņa vadīja nodarbības gan skolēniem, gan skolotājiem.
Fotogalerija iesūtīts: 07.03.2018lasīt tālāk »
14

MUZIKĀLĀ DĀVANA!

Lai apzinātu situāciju Latvijas skolu medijos un atbalstītu to aktīvāko dalībnieku izaugsmi, jauniešu kustība “Young Media Sharks” un organizācija “Avantis”, 2017. gada oktobrī, aicināja Latvijas skolēnus piedalīties konkursā “Medijplēsis”.
Fotogalerija iesūtīts: 14.02.2018lasīt tālāk »
14

„PROFESIJU PĒTNIEKS”

„PROFESIJU PĒTNIEKS” - tā sauca karjeras attīstības atbalsta pasākumu, kas 2018. gada 13.februārī norisinājāsKarjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs Nr. 8.3.5.0/16/I/001 projekta ietvaros Mērsraga vidusskolā.
Fotogalerija iesūtīts: 14.02.2018lasīt tālāk »
2

Uzzinājām, kas ir tulks un kas tulkotājs!

Piektdien, 29.septembrī, pie Mērsraga vidusskolas 9. – 12.klašu skolēniem viesojās Ventspils augstkolas Tulkošanas studijas fakultātes lektore Ieva Vizule, lektors no ASV Dr.Thomass Springer, Elīza Cimdiņa (TA 4.kurss)un Jānis Preiss (Ta 2.kurss), kuri pastāstīja par VeA piedāvātajām programmām un tulka/tulkotāja darba iespējām LV un ES.
Fotogalerija iesūtīts: 02.10.2017lasīt tālāk »

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma