Mērsraga vidusskolas ziņas

15

Mērsraga vidusskolas 10.-12.klases skolēni piedalījās interaktīvajā tiešsaistes nodarbībā „No-zīmes: Kas ir modernisms?”

12.novembrī mācību priekšmeta kultūras pamati un kulturoloģijas ietvaros Mērsraga vidusskolas 10.-12.klases skolēni piedalījās interaktīvajā tiešsaistes nodarbībā „No-zīmes: Kas ir modernisms?” Nodarbību vadīja ELVIJA POHOMOVA -komunikācijas speciāliste no Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja.
iesūtīts: 15.11.2021lasīt tālāk »
11

Mērsraga vidusskolas 1.- 3. klašu skolēni piedalījās klases audzinātāju izvēlētajā cirka/teātra izrādē “Zemūdens burbuļu izrāde” vai “Alise Brīnumzemē”

4.novembrī Mērsraga vidusskolas 1.- 3. klašu skolēni piedalījās klases audzinātāju izvēlētajā cirka/teātra izrādē “Zemūdens burbuļu izrāde” vai “Alise Brīnumzemē” digitālajā pasākumā, saskaņā ar programmas “Latvijas skolas soma” pasākuma plānu 2021./2021. m.g. I semestrim. Šobrīd kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma” kultūras norises ir pielāgotas tiešsaistes formātam.
iesūtīts: 11.11.2021lasīt tālāk »
11

Piecas novada izglītības iestādes ieguvušas ekoskolas statusu

20. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu pasniegšana. Šogad 104 izglītības iestādes saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu, tostarp divām izglītības iestādēm tika piešķirts Ekoskolu vēstnieka statuss, bet vēl 44 skolas ieguva Latvijas Ekoskolas sertifikātu. Zaļā karoga balvu saņēma arī Talsu pirmsskolas izglītības iestādes (PII) „Zvaniņš” un „Pīlādzītis”, Dundagas PII „Kurzemīte”, Kolkas pamatskola un Mērsraga vidusskola.
iesūtīts: 11.10.2021lasīt tālāk »
11

Tradicionālais makulatūras vākšanas konkurss notiks arī šajā mācību gadā

Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības „Piejūra” organizētais konkurss „Palīdzēsim kokiem!” ik gadu apvieno desmitiem izglītības iestāžu un simtiem bērnu, lai, vācot makulatūru, kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus. Tā tiek pievērsta bērnu un jauniešu uzmanība makulatūras šķirošanas nepieciešamībai un nozīmei ikdienas dzīvē, kā arī veidota izpratne, ka pareizi sašķiroti un pārstrādei nodoti atkritumi kļūst par vērtīgām izejvielām jaunu produktu ražošanā. Šajā mācību gadā konkurss norisināsies līdz 2022. gada 15. aprīlim.
iesūtīts: 11.10.2021lasīt tālāk »

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma