Mērsraga vidusskolas ziņas

27

Elēna uzvar karatē sacensībās!

25.septembrī Tukumā notika 15. Arņa Kraukļa piemiņas kauss. Sacensībās piedalījās klubi: Shuto, Bushido, LKKL, Karate skola, AM Dojo un Enshin Karate no Latvijas un KWF no Igaunijas.
iesūtīts: 27.09.2022lasīt tālāk »
11

Tradicionālais makulatūras vākšanas konkurss notiks arī šajā mācību gadā

Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības „Piejūra” organizētais konkurss „Palīdzēsim kokiem!” ik gadu apvieno desmitiem izglītības iestāžu un simtiem bērnu, lai, vācot makulatūru, kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus. Tā tiek pievērsta bērnu un jauniešu uzmanība makulatūras šķirošanas nepieciešamībai un nozīmei ikdienas dzīvē, kā arī veidota izpratne, ka pareizi sašķiroti un pārstrādei nodoti atkritumi kļūst par vērtīgām izejvielām jaunu produktu ražošanā. Šajā mācību gadā konkurss norisināsies līdz 2022. gada 15. aprīlim.
iesūtīts: 11.10.2021lasīt tālāk »
17

Aicinām piedalīties Skaļās lasīšanas sacensībās

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi arī 2021. gadā turpina Skaļās lasīšanas sacensības. Šobrīd 5. klašu skolēni visā valstī var sākt gatavoties aizraujošam pirmās kārtas konkursam, sadarbojoties ar savu skolu vai bibliotēku. Dalība bez maksas.
iesūtīts: 17.02.2021lasīt tālāk »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes