Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

3

Babītē skan sudraba flautas

27. un 28. oktobrī Babītes Mūzikas skolā notika I Latvijas kameransambļu festivāls “ Sudraba flautas”. No Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas šajā festivālā piedalījās 3. klašu flautu trio, kurā spēlē Laura Rolanda Indruškeviča, Viktorija Poremska un Krists Brinkmanis.

Pirmajā festivāla dienā bija ansambļu koncerts, bet otrajā dienā flautu kora mēģinājumi un koncerts. Lai varētu piedalīties flautu korī vēl, bija jāsagatavo 3 jauni skaņdarbi. Neskatoties uz to, ka bija brīvdienas bērni ar ļoti lielu atbildību mācījās. Liels prieks, ka man nebija īpaši jāpierunā piedalīties šādā pasākumā, bet paši vēlējās un vēl jo lielāks prieks, ka tas godam attaisnojās. Paldies vecākiem par sarūpētiem koncerta tērpiem un jo īpaši Krista mammai par atbraukšanu līdz.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas
flautas spēles skolotāja Juta Frēliha

Festivālā „Sudraba Flautas” mēs bijām divas dienas. Pirmajā dienā mēs uzstājāmies kā ansamblis, bet otrajā mēs spēlējām flautu korī. Šī bija pirmā reize, kad es spēlēju tik lielā kolektīvā. Tas bija aizraujoši, un tā bija arī ļoti liela pieredze. Starp pārējiem flautistiem es jutos ļoti ērti un brīvi, lai gan tur bija dažāda vecuma spēlētāji. Man ļoti patika uzstāties gan korī gan ansamblī.

Krists

Mamma:  Es arī izmantoju iespēju un devos līdzi mūsu mazo flautistu ansamblim  uz festivālu „Sudraba Flautas”.  Lai gan biju festivālā  tikai tā pēdējā dienā,  bija jūtams, kāds milzīgs darbs ir ieguldīts, lai noorganizētu šo pasākumu. Protams, ka festivālā  bija jūtama tā īpašā un neikdienišķā atmosfēra, kādā  mūs  var ievest  mūzika-šajā reizē flautu izpildījumā.  Flautu koris, kurā skan  astoņdesmit flautas- tas bija kaut kas vienreizējs!  Lai arī diena bija gara, domāju, ka mūsu mazie flautisti var justies gandarīti,  ka ņēmuši dalību šādā pasākumā un, protams, paldies  skolotājai Jutai par uzņēmību. : )