Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

5

“Ledenes” – laureātes

4.oktobrī Talsu tautas namā izskanēja XI Latvijas Jauno vokālistu konkurss “Talsi uzdod toni 2020”. Konkursu organizēja dziedātāja, vokālā pedagoģe Kristīne Broka – Kristberga.

Lai skan visa tautu zeme,

Lai dzird mani bāleliņ’,

Lai es gāju, kur iedama, droši gāju dziedādam’,

Iznesīga man gaitiņa,

Skaidra mana valodiņ’. /latv.t.dz./

4.oktobrī Talsu tautas namā izskanēja XI Latvijas Jauno vokālistu konkurss “Talsi uzdod toni 2020”. Konkursu organizēja dziedātāja, vokālā pedagoģe Kristīne Broka – Kristberga.

Ik vienam dziedāt gribētājam tika dota iespēja piedalīties šai dziedāšanas konkursā un sabrauca dziedātāji no dažādiem Latvijas novadiem: Tukuma, Ventspils, Liepājas, Rīgas utt.

Mērsragu pārstāvēja divi kolektīvie ansambļi no Mērsraga mūzikas un mākslas skolas: “Harmonija” Rebeka Balode, Emīlija Misiķe, Zane Štrodaha un Artūrs Ozollapa un “Ledenes” – Anna Krūze, Marta Mišele Ķevle, Marta Dakstiņa.

Visas dienas garumā Talsu tautas nama zālē apgrozījās 336 dziedātāji no 21 novada un  30 vokālie pedagogi. Nedrīkstēja atbraukt Daugavpils, jo Covid 19 viņus ierobežo. Dziedātāji pamīšus mainījās savās vecuma grupās.

Dalībniekus vērtēja žūrija – konkursa krusttēvs, TV režisors Arvīds Babris, dziedātājs un mūziķis Intars Busulis un komponiste, grāmatu autore, mūzikas pedagoģe Daiga Rūtenberga.

Paldies kokamatniekam Mārtiņam Ķuzulim par skaistajām medaļām Talsu saulītes formā, kuras saņēma ansamblis “Ledenes” izcīnot 2.pakāpes laureāta diplomu.

Paldies bērnu vecākiem, vecvecākiem par atbalstu, pašvaldībai par transportu.

Annas mamma: Paldies, skolotājai, paldies meitenēm par darbu un ieguldīto laiku. Meitenes pelnījušas uzslavu par labu sniegumu. Varēja iedvesmoties arī no citiem - repertuāra izvēlē, skatuves tērpu daudzveidībā, horeogrāfijā un priekšnesumu vēstījumā. Tā bija lieliska pieredze visiem.

Mišeles Martas mamma: Paldies, paldies, paldies par jauko kopā būšanu pēc tik ilgā pārtraukuma, prieks, ka nekāds (Covid 19) to nesabojāja un meitenes kā vienmēr bija superīgas. Šī bija īpaša dāvana skolotājai Inesei skolotāju dienā!