Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

9

Romantiskās mūzikas pēcpusdiena

Š.g.4.martā Mērsraga Mūzikas un Mākslas skolā notika romantiskās mūzikas pēcpusdiena, veltīta austriešu komponista Franča Šūberta daiļrades spilgtākajām lapaspusēm.

Audzēkņi darbojās ar lielu atbildības sajūtu- muzicēja, rādīja sagatavotās prezentācijas, mākslas nodaļas audzēknes prezentēja vizuāli attēlotās solodziesmas. Pasākumu atklāja Krista Beate Dārziņa ar skaņdarbu „Ekosēze”, Līga Annija Indruškeviča atskaņoja „Valsi” si minorā. Par Franča Šūberta dzīves gājumu un  radošo darbību pastāstīja Līga Annija un Laura Rolanda Indruškēvičas. Ar Franča Šūberta solodziesmu daudzveidību klausītājus iepazīstināja Elēna Kniploka. Mākslas nodaļas audzēknes Marta Krūze un Marisa Riekstiņa raksturoja savu vizuālo skatījumu uz solodziesmām „Liepa” un „Forele”.

Pasākuma noslēgumā visi audzēkņi iemācījās un kopīgi nodziedāja Franča Šūberta solodziesmu „Forele”. Domāju, ka audzēkņi no pasākuma aizgāja gandarīti un papildinājuši sevi ar jaunām zināšanām.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas pedagoģe

Daiga Krugaļauža

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma