Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

19

Mērsraga MMS audzēkņi devās ekskursijā uz Rīgas mākslas un mediju tehnikumu

Neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem un lielu vēju, Mērsraga MMS audzēkņi ar mākslas nodaļas skolotājām Ligitu un Santu,18.decembrī devās ekskursijā uz Rīgas mākslas un mēdiju tehnikumu.

Ekskursija izvērtās ļoti interesanta un iedvesmojoša. Bērniem bija iespēja ieskatīties mākslas nozaru aizkulisēs, tādās kā gleznošana, kompozīcija, tekstila nodaļa, kokapstrāde, metālapstrāde, vides dizaina nodaļa, fotostudija un tēlniecības nodaļa.

Lielāko interesi izraisīja tekstila nodaļa, kur varēja aplūkot apģērba dizaina tapšanas procesu – apdruku, šūšanu, aušanu un dizainu. Ļoti interesanti un izglītojoši bija A.Verzas stāsti par skolas absolventu diplomdarbiem. Caur vēstures prizmu aplūkojām amatu tradīcijas un kārtējo reizi pārliecinājāmies par latviešu talantiem un meistarību. Bērniem radās izpratne par šo mākslas virzienu grūto un darbietilpīgo procesu. Mājās devāmies iedvesmoti un jaunu ideju pārņemti. Divas meitenes atgriezās ar pārliecību, ka varētu savus nākotnes plānus saistīt tieši ar šo skolu.

Lielu paldies vēlamies teikt A. Pumpura k-gam un visiem atbalstītājiem, pateicoties kuriem mums bija iespēja baudīt skaistu dienu.

Kompāniju un rakstu sastādīja Mērsraga MMS skolotāja Ligita Vilciņa