Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

28

Mūsu bērni VI Kamermūzikas festivālā “Rudens krāsas mūzikā”

17. oktobrī Tukumā notika VI Kamermūzikas festivāls “Rudens krāsas mūzikā”. Festivālā piedalījās audzēkņi no Babītes MS, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas, Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolas, Jelgavas Mūzikas vidusskolas, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas, Olaines MMS, Skrīveru MMS, PIKC ‘’Ventspils Mūzikas vidusskolas’’, Vidzemes jūrmalas MMS, Pluņģes M.Oginska MMS un Tukuma MS.

No Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas festivālā piedalījās 6. klases flautu ansamblis – Laura Rolanda Indruškeviča un Krists Brinkmanis. Esmu gandarīta, ka Lauras un Krista uzstāšanās bija pārliecinoša un spēja klausītājus iepriecināt ar labu, muzikālu priekšnesumu. Festivāla programma bija ļoti daudzpusīga – no klasikas līdz interesantām tautas dziesmu apdarēm un aranžijām. Interesanti bija vērot instrumentu ziņā daudzveidīgos ansamblu sastāvus.

Festivāla 2. daļa notika Durbes pilī.  Šeit uzstājās pedagogi un stīgu lielie kameransambļi. Vērienīgi izskanēja Pluņģes M.Oginska MS un Tukuma MS apvienotais kamerorķestris.  Festivāla programma izvērtās kā bagātīga skaņu buķete un mēs visi guvām pozitīvām emocijām bagātīgu dienu.

Paldies mūsu lieliskajai koncertmeistarei Ingunai Grīnvaldei un Līgai Annijai Indruškevičai, kas ar lielu atbildību sekoja līdzi skolotājas virtuozajai spēlei, lai laikā paspētu pāršķirt notis.

Paldies audzēkņu vecākiem par laba vēlējumiem un īpaši Lailai Smilgainei, kas parūpējās, lai bērni būtu paēduši. Mājās atgriezāmies gandarīti par spilgtajiem iespaidiem.

 

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas flautas spēles skolotāja
Juta Frēliha