Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

17

Rojas Ritmi 2019

6. aprīlī Rojā jau piekto reizi notika vieglās un džeza mūzikas ansambļa konkurss „Rojas ritmi.” Konkursā piedalījās dažādu sastāvu ansambļi no Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas skolām.

Bija ieradušies ansambļi no Ventspils, Baldones, Saldus, Kandavas, Jelgavas, Bauskas, Vaiņodes, Aizputes, Ozolniekiem, Liepājas, Aizputes, Babītes, Talsiem, Kandavas. Konkursā piedalījās arī Mērsraga MMS ģitāristu ansamblis (pedagogs Andrejs Zemturis), kurā spēlē Ksenija Līcīte, Mārtiņš Lauris un Mikus Valts Šarovs. Ansamblis pirmo reizi uzstājās tik liela mēroga pasākumā. Satraukums bija liels, jo konkursa žūrijā bija Latvijā pazīstami mūziķi, pedagogi Mārcis Auziņš (ģitāra), Jānis Miltiņš (klavieres), Ieva Sutugova (vokāls) un Jānis Ansons (klarnete). Liels prieks par ansambļa sekmīgo uzstāšanos, kura tika novērtēta ar Atzinības diplomu. Konkursa noslēgumā visus klātesošos iepriecināja žūrijas locekļu koncerts.

Paldies audzēkņu vecākiem par sapratni un atbalstu, gatavojoties konkursam. Paldies Ksenijai, Mārtiņam un Mikum par izturību konkursa gatavošanās procesā.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ģitāras spēles skolotājs
Andrejs Zemturis.