Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

27

Konkurss Nīcā

Pagājušo piektdien, 22.martā Nīcas kultūras nama Baltajā zālē notika IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss.

Šoreiz konkursā piedalījās visvairāk audzēkņu, salīdzinājumā ar iepriekšējām reizēm- pavisam 72 dalībnieki no 33 Latvijas Mūzikas skolām. Konkurss norisinājās 3 kategorijās, katrā pa 3 vecuma grupām. No mūsu skolas piedalījās mans 6.klases klavieru ansamblis: Līga Annija Indruškeviča un Klāvs Daniels Anstrauts.Konkursā vajadzēja atskaņot divus dažāda rakstura skaņdarbus. Mēs kopā ar audzēkņiem izvēlējāmies latviešu komponista Helmuta Feldmaņa romantisko ,,Mazo barkarolu” un krievu komponista Viktora Korovica jautro ,,Senjora Karabasa lelli ”.

Uz konkursu devāmies jau dienu iepriekš, jo ceļš bija tāls un gribējām iemēģināt Nīcas kultūras nama flīģelīti. Nakti pavadījām  Bernātos viesu mājā kopā ar Tukuma Mūzikas skolas klarnešu ansambļa meitenēm. Visus vienoja satraukums pirms uzstāšanās un kopīgas vakariņas, kā arī , nu jau par tradīciju kļuvušās Līgas mammas ceptās garšīgās brokastu pankūkas! 

Laiks paskrēja nemanot! Mājās atgriezāmies gandarīti par rezultātu- ar Atzinības diplomu.

 

 

 

Inguna Grīnvalde

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas klavierspēles skolotāja.

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma