Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

11

Mērsrags VIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā

5. martā Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas 5. flautas spēles klases audzēkne Laura Rolanda Indruškeviča un viņas skolotāja Juta Frēliha un koncertmeistare Inguna Grīnvalde devās uz Saldus Mūzikas skolu, kur notika VIV Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss.

Konkursā piedalījās audzēkņi no Tukuma, Engures, Piltenes, Jelgavas, Nīcas, Saldus, Liepājas un audzēkņi no Žemaitijas reģiona mūzikas skolām.

Saldus Mūzikas skolas direktors Mārtiņš Bērtulis uzrunāja klātesošos ar emocionālu uzrunu un aicināja no sirds izbaudīt šo muzikāli bagātīgo dienu.

Laura uz šo konkursu bija sagatavojusi divus skaņdarbus. Viņas izpildījumā izskanēja visu laiku izcilākā baroka laika komponista J.S.Baha ,,Siciliana’’ un V. Popa spraigā miniatūra ,,Ein Tuenzchen in der Spinnstube.’’ Neskatoties uz lielo satraukumu, Laura muzicēja ar pilnu atdevi un centās parādīt visu, cik vien labi varēja. Viņa ar savu mērķtiecīgo darbu ir panākusi ievērojamu muzikālo un tehnisko izaugsmi.

Liels paldies viņai, ka spēja izturēt lielo slodzi – šis šajā semestrī ir jau 2. konkurss, bet neskatoties uz visu, ir liels gandarījums par iegūto 3. vietu. Liels paldies mūsu koncertmeistarei Ingunai, bez kuras nebūtu iespējama dalība šajā konkursā.

Paldies šoferītim Aldim par laikā nokļūšanu Saldū un Mērsraga novada pašvaldībai par atvēlēto transportu. Vislielākais paldies Ilzei Indruškevičai par operatīvo rīcību transporta jautājumu risināšanā un atbalstu.

Juta Frēliha,
Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas flautas spēles skolotāja

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma