Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

5

Izstāde “#100dečiLatvijai” – Mērsraga TN un Mērsraga MMS

Mērsraga Mūzikas un mākslas skola un Mērsraga Rokdarbnieču klubiņš aicina uz īpašu izstādi, kas Tautas namā pie mums apskatāma visu marta mēnesi.

Tieši pirms gada, martā, internetā pamanīju, ka Jūrmalas muzejā ir apskatāma Anneles Slišānes austo paklāju izstāde. Gribēju aizvest to apskatīt mūsu skolas audzēkņus, bet tā kā bijām jau izmantojuši vienu bezmaksas mācību ekskursiju, ko piešķir mūsu pašvaldība, nolēmu, ka gan jau izdosies ideju īstenot kādā citā veidā.

Tā kā viens no mācību priekšmetiem, ko audzēkņi apgūst pie manis, ir darbs materiālā, tad esmu ļoti priecīga par iespēju, ko sniedz tieši šī izstāde. Tikpat priecīga esmu par to, ka izstādes autore Annele piekrita savus darbus atrādīt arī Kurzemes pusē. Šobrīd, starp citu, esam tālākais punkts Kurzemē, kur šie paklāji (deči) ir apskatāmi.

Kopumā Mērsragā apskatāmi 60 paklāji (deči). Tie redzami divās vietās: Mērsraga Mūzikas un mākslas skolā un Mērsraga Tautas namā. Liels paldies manai ģimenei, kas atbalstīja šo manu iniciatīvu un palīdzēja darbus atgādāt līdz Mērsragam, kā arī piedalījās darbu izvietošanā!

Sandija Štreinerte