Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

18

Bērnu balsis ieskandina gada vistumšākās dienas

Savu dziedātprasmi neparastā koncerta gaisotnē rādīja Loreta Grieze. Tas notika 26. novembrī uz prāmja Isabelle ceļā “Rīga – Stokholma - Rīga”.

Koncertprogramma tika sagatavota divām dienām. Pirmajā koncerta vakarā viņa uzstājās Loreta pārliecinoši, skaisti un svētkiem atbilstoši dziedāja par svētku brīnumu. Nākamās dienas vakarā uzstāšanās bija kopā ar  PII “Dārta” pirmsskolas vecuma bērnu ansambli. Bērni dziedāja, sumināja mūsu Latviju ar dziesmu “Daudz laimes, Latvija!”. Paldies koncerta organizētājai, pianistei Ingunai Grīnvaldei un bērnu vecākiem, kā arī koncerta dalībniekiem.

https://www.youtube.com/watch?v=TKbY2-UanaQ

2018./2019.gada pirmajā semestrī kora klases meitenes Dārta Krūze un Marijeta Meta Ķevle piedalījās Ventspils kora klases organizētajā I Adventes koncertā “Atver”. Koncerts notika Ventspils Livonijas ordeņa pilī. Šo projektu veidoja diriģentes Anita Niedra, Rudīte Tālberga un ar savām dziesmu kompozīcijām papildināja ģitārists Kaspars Zemītis. Paldies bērnu vecākiem par atbalstu un iespēju bērniem papildināt savas zināšanas un iemaņas, piedaloties lielos koncertu projektos.

 

https://www.youtube.com/watch?v=R0R4WTaiZ5s

 

Kora klases audzēknes Anna Krūze, Marta Mišele Ķevle un Loreta Grieze izrādīja drosmi, piedaloties Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un estrādes dziedāšanas konkursā "Gaismas dziesmas Kandavā". No 53 dalībniekiem iekļuvām laureātu koncertā, kas notiks 26. decembrī Kandavas Tautas namā plkst.14:00.

Laureātu koncertā dziedās bērni no 12 Latvijas novadiem (Kandavas, Talsu, Tukuma, Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Mārupes, Ādažu, Ķekavas, Mērsraga, Dundagas, Stopiņu novadiem).

 

https://www.youtube.com/watch?v=iRgBU7_-yXs

 

 

Inese Ozollapa,

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas

Vokālās klases, kora klases skolotāja